Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam ja sta treba da uradim,ne mora niko da me uci.Kao sto sam rekao hvala na savetima,i zeljama pokusacu da promenim nacin voznje.Ja vas i ne znam niti vi mene tako da mozemo da lupamo i ser..mo jedni o drugima,koliko hocemo i nista necemo da promenimo,samo cemo da se svadjamo bez potrebe.I u redu je ne morate vise da me ucite kako se vozi,znam to i sam i isto tako znam da sam sa autom preterao vise puta,sto ce u buducnosti da se smanji,bar se nadam.Sta vi brinete vi niste iz Pozarevca

Link to post
Share on other sites
Ti ga nisi nikad kidao,samo po propisu.Ovo nije ni pola, i vec sam rekao da ne mora niko da veruje to me uopste ne interesuje.Ako ces polako da ga vozis moj ti je predlog da kupis Golfa dvojku 1.6 sa cetiri brzine i samo lagano.

Kidam ga ja, ali to radim na autoputu kad je skoro pa prazan, i ne toliko cesto, a voziti auto 170km/h u naseljenom mestu, po putu koji je toliko uzak da ne mozes ni da preteknes auto ispred sebe, nego moras da ga preskocis, zatim uleces u krivine sa 150... Ne verovatno je da to toliko cesto radis, a da do sada nisi napravio od nekoga invalida ili ubio nekog, ne daj boze, moze neko dete da ti izleti, pomisli na njegove roditelje, i zasto to sve??? Zato sto si ti kao skrozzz ... i vozis kantu od bmw staru 20 god, na kojoj ni jedan deo vise nije fabricki jer su svi dotrajali, a onaj ko vozi bmw, nesme da vozi ko baba nego mora u svako trenutku da bude na 6.000 RPM i bar 180km/h. Ja ne moram da vozim auto 200 jel ja uzivam da vozim BMW, a ne uzivam kad on pocne da vozi mene, kao sto je slucaj kod tebe!!

Link to post
Share on other sites
Znam ja sta treba da uradim,ne mora niko da me uci.Kao sto sam rekao hvala na savetima,i zeljama pokusacu da promenim nacin voznje.Ja vas i ne znam niti vi mene tako da mozemo da lupamo i ser..mo jedni o drugima,koliko hocemo i nista necemo da promenimo,samo cemo da se svadjamo bez potrebe.I u redu je ne morate vise da me ucite kako se vozi,znam to i sam i isto tako znam da sam sa autom preterao vise puta,sto ce u buducnosti da se smanji,bar se nadam.Sta vi brinete vi niste iz Pozarevca

Nesmo iz Pozarevca, ali vidis da je Srbija sve manja i manja, i moramo da pazimo jedni na druge. :)

Link to post
Share on other sites
Kidam ga ja, ali to radim na autoputu kad je skoro pa prazan, i ne toliko cesto, a voziti auto 170km/h u naseljenom mestu, po putu koji je toliko uzak da ne mozes ni da preteknes auto ispred sebe, nego moras da ga preskocis, zatim uleces u krivine sa 150... Ne verovatno je da to toliko cesto radis, a da do sada nisi napravio od nekoga invalida ili ubio nekog, ne daj boze, moze neko dete da ti izleti, pomisli na njegove roditelje, i zasto to sve??? Zato sto si ti kao skrozzz ... i vozis kantu od bmw staru 20 god, na kojoj ni jedan deo vise nije fabricki jer su svi dotrajali, a onaj ko vozi bmw, nesme da vozi ko baba nego mora u svako trenutku da bude na 6.000 RPM i bar 180km/h. Ja ne moram da vozim auto 200 jel ja uzivam da vozim BMW, a ne uzivam kad on pocne da vozi mene, kao sto je slucaj kod tebe!!

Prvo vozimo isti auto,pa ako je moj kanta ne znam sta je tvoj auto.I tvoje misljenje sto ces da kazes da sam ovakav ili onakav me ne pogadjaju uopste i ne interesuju me.Samo uzivaj dok vozis kako si bese rekao "kantu".Ja sam ti lepo predlozio sta da kupis,bolje neki Golf,Dacia ili tako neko sranje nego ove kante sto vozimo sto su stare preko 20 godina.

Link to post
Share on other sites
Nesmo iz Pozarevca, ali vidis da je Srbija sve manja i manja, i moramo da pazimo jedni na druge. :)

Tu si u pravu,ali kako je krenulo uskoro cemo svi pod krusku,a ostali pod maslacak i to bez da se guraju,a ja i moja limuzina cemo da se pobrinemo za to

Link to post
Share on other sites
e...da...Misha je predlagao da idemo grupno u CG....ne znam...ja cu sama, pooolako :)

Ocu i ja samo dok uvezbam malo puteve do Bg i nazad!Taman me pokupite iz bg-a pa cemo preko raske! :) :preved:

Taman se lepo slazhu oni putevi kanjona Morache sa 2.0 2.5 3.5 4.0 motorom!! :D

@mishae34

Vazi chucemo se ako bude svracao ka Pozarevcu ili na nekom skupu!

Link to post
Share on other sites
Ocu i ja samo dok uvezbam malo puteve do Bg i nazad!Taman me pokupite iz bg-a pa cemo preko raske! :) :)

Ok,cim bude pao dogovor svracam po tebe.Ako nemas dozvolu mozes samnom imas rezervisano mesto iza mene.Jel ima jos nekog,ostalo jedno mesto prazno.Ajde ljudi javljaj te se

Link to post
Share on other sites
Ocu i ja samo dok uvezbam malo puteve do Bg i nazad!Taman me pokupite iz bg-a pa cemo preko raske! :) :)

Taman se lepo slazhu oni putevi kanjona Morache sa 2.0 2.5 3.5 4.0 motorom!! :preved:

@mishae34

Vazi chucemo se ako bude svracao ka Pozarevcu ili na nekom skupu!

Javi se dan ranije pre nego sto krenes.Javi se na email.Ces da mi das da probam auto .Hahaha

Link to post
Share on other sites
Gde mi je drug Mare da nastavimo o golfu i nasim kantama od 20 godina

Pa jeste kanta zato sto mi je zadnje sediste danas pocelo da skripi iz ne pozatog razloga, imao sam utisak da se auto raspao, i ne mogu da napisem koliko je iritirajuce bilo, jos sam nervozan iako je par kapi WD40 sve resilo.

Link to post
Share on other sites
Ok,cim bude pao dogovor svracam po tebe.Ako nemas dozvolu mozes samnom imas rezervisano mesto iza mene.Jel ima jos nekog,ostalo jedno mesto prazno.Ajde ljudi javljaj te se

Sumnjam da ce se jos neko prijaviti za voznju, posle ovih postova :)

Link to post
Share on other sites
Ok,cim bude pao dogovor svracam po tebe.Ako nemas dozvolu mozes samnom imas rezervisano mesto iza mene.Jel ima jos nekog,ostalo jedno mesto prazno.Ajde ljudi javljaj te se

Evo ja se javljam da idem, i ako moze poveo bih i golfa njega mozemo u gepek sa sve 4 brzine :)

Link to post
Share on other sites

Znaci strasno. .

Tema treba biti obrisana....

Ja bi mu nalupao par vaspitno popravnih da bi se crveneo mesec dana!!!

Sto je najgore ima ih dosta takvih, i zbog njih bije los glas Bmw vozace...

A posto misli da je mnogo brz, evo ja mu nudim da dodje na karting stazu ( ja cu da castim voznje ) samo da shvati gde se nalazi...

sine...

Nisi ne svestan koliko si blizu toga da ti neko polomi kicmu, gledaj da se drzis podalje od Novog Beograda!!!

Link to post
Share on other sites
Ja mislim da bolje zabave nije odavno bilo......nego ima puno partibrejkera, oni nista ne kapiraju

Ajmo Miso, jos neku pikanteriju pri 289 km/h

I

Uzeo drug R1 od caleta,neko ostavio kod coveka na popravku.Otisao do jos jednog druga i krenu oni da se voze.I da ga testiraju izadju ne smem da kazem gde i ovaj ga pritisne oko 260.Sad se okrenu i ovaj sto je uzeo od caleta motor da ovome drugom da vozi.Pali motor i krecu.U susret ide kamion a traktor se ukljucuje u saobracaj.Ovaj sto sedi pozadi,steze ovog da ukoci,a on to shvata kao da treba gas i pita se kako mi rece "gledam ja idemo 240 a ovaj me steze i gledam koji mu je qurac gde vise da ga pritiskam,i ajde pritisne ga i ne znam sa koliko prodju pored kamiona i traktora.Ovaj pozadi vristi i steze se jos vise.

II

Vozim ja dedinog i da vidm koliko ide,pritisao ga u kraj.Auto vristi ce da pukne.Prelazim preko jedno mosta i kako pocinem da se spustam sa oko 190 vidim Yuga ispred mene a drugi auto mi dolazi u susret.Vidim coveka koji sedi pozadi i gleda kako se priblizavam,kocnica u patos ali idem pravo na auto.Razmisljam da skrenem u njivu,i koliko sam hteo to da uradim ovaj sto je dolazio u susret prolazi i uspevam da se provucem nekako

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.