Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Druze malo lakse sa gasom, volim i ja brzu voznju al ti ga pretera.Prodjes jednom pored poljoprivrene masine, prodjes drugi put, ali nece uvek biti tako. Imali smo i mi u gradu takvih pametnjakovica koji voze 150 niz glavnu i pola ih sada nema, zato lakse malo.

Link to post
Share on other sites
Treba da te bude sramota koliko tvoji drugovi i ti rizikujete zivote drugih ljudi, ne treba sa time da se hvalis.... naravno ako je istina sve sto si rekao.

Ti ga nisi nikad kidao,samo po propisu.Ovo nije ni pola, i vec sam rekao da ne mora niko da veruje to me uopste ne interesuje.Ako ces polako da ga vozis moj ti je predlog da kupis Golfa dvojku 1.6 sa cetiri brzine i samo lagano.

Link to post
Share on other sites
Druze malo lakse sa gasom, volim i ja brzu voznju al ti ga pretera.Prodjes jednom pored poljoprivrene masine, prodjes drugi put, ali nece uvek biti tako. Imali smo i mi u gradu takvih pametnjakovica koji voze 150 niz glavnu i pola ih sada nema, zato lakse malo.

Veruj mi ovo nije ni pola,inace u pravu ste sto se tice brze voznjel,ali kad sednem u auto to pada u vodu.Secam se kad smo bili klinci,odemo na Cacalicu,jedno brdo sa setalistem,i onda se popnemo na vrh,ubacimo u 21 brzinu,krenemo nizbrdo i jos motamo pedale,sve dok lanac ne pocne da preskace.Jebiga opameticu se valjda,posto sam adrenalinski zavisnik,a ovaj drugar je jos gori i nije mi sve jedno da sednem sa njim u auto,pa da odemo do prodavnice,pa ti vidi sta covek radi.KAd je imao udes,dva dana posle toga hvali mi se terao 323 170kmh.Sta ces mladost ludost,a i neverujem da neko od vas ne luduje,jer je BMW ULTIMATE MASHINE,i napravljen je za to,inace da hocu da vozim biciklu i bezim od pesaka i biciklista da me ne ubiju kupio bih golfa.Jos jedno u pravu ste sto se tice ludovanja,nema sta.

Link to post
Share on other sites

shumaheru,takvih poput tebe i tvojih drugara puna crna hronika,a da li da neko da kupi ovo ili ono nije tvoja stvar.sta sad,vozi se BMW,pa mora da se divlja.jaka filozofija!svako od nas (sigurno) razmrda svoje BMW-e,i verovatno ne voze kao babe,jer on i nije pravljen za dotichne, ali brate ti ga pretera(barem po prichama koje si naveo).ne moj da pogresno shvatis moj komentar.poz!

Link to post
Share on other sites
Tebi pod hitno treba nesto jace, greota opet da sahranis neki 2.5. Menjaj ti to za neki 3.5 ili 4.0, da se ne muci auto.

Videcemo boze zdravlje i ja se nadam tome,najvise bi me obradovao cale kad bi nasao motor od M-a.To mi je u srcu.Samo moram da se lepo opremim:kaciga neka dobra,patike bmw,rukavice za voznju M kozne,itd.I jos neki turbo pa da poletimo.

Link to post
Share on other sites
Ti ga nisi nikad kidao,samo po propisu.Ovo nije ni pola, i vec sam rekao da ne mora niko da veruje to me uopste ne interesuje.Ako ces polako da ga vozis moj ti je predlog da kupis Golfa dvojku 1.6 sa cetiri brzine i samo lagano.

E ovde se ne slazem!Ja nisam neki ljubitelj kidanja i da probijam patos.Ja najvishe shto sam vozio znachi bez dozvole je 130 km/h.Iskreno malo sam se us*o + adrenalin pa pomeshajte! :)

Ne volim da kidam ali kada treba da se produva malo da se stisne uvek je tu!

Hocu da kazem da ne treba svaki put pun gas...oladish ga malo,nisu bavarci dzabe stavili ono crveno kod obrtaja... :)

Ti si sad motoru doshao glave izgleda...samo pazi kasnije da ne bude obrnuto sa vecom kubikazom!Nedaj bozhe!

Link to post
Share on other sites

Setio sam se jos jedne voznje.Drug se vracao iz diskoteke,i usput ga zaobislo ko zna koliko auta,jer je put uzasan a greota da cepa M,pa je covek sacekao da izadju na pravac i dobar pu i onda kako on kaze:Vozim 80,iz pete u tvecu,gas cetvta dvesta tvijes.TAko prica ne zna da kaze R.Inace u pravu ste svi vi i nadam se da cu malo da promenim voznju,i znam da ste u pravu.Valjda cu da se opametim sto se tice voznje.

Link to post
Share on other sites
E ovde se ne slazem!Ja nisam neki ljubitelj kidanja i da probijam patos.Ja najvishe shto sam vozio znachi bez dozvole je 130 km/h.Iskreno malo sam se us*o + adrenalin pa pomeshajte! :)

Ne volim da kidam ali kada treba da se produva malo da se stisne uvek je tu!

Hocu da kazem da ne treba svaki put pun gas...oladish ga malo,nisu bavarci dzabe stavili ono crveno kod obrtaja... :)

Ti si sad motoru doshao glave izgleda...samo pazi kasnije da ne bude obrnuto sa vecom kubikazom!Nedaj bozhe!

Nadam se da do toga nece da dodje da mi moj auto dodje glave,ali od sudbine ne moze da se pobegne.Valjda ce do leta da padne neka masina pa da te malo provozam.Jos ako bude M bice svasta.Za putnike kupujem kese za povracanje i pampers za svaki slucaj.

Link to post
Share on other sites
Videcemo boze zdravlje i ja se nadam tome,najvise bi me obradovao cale kad bi nasao motor od M-a.To mi je u srcu.Samo moram da se lepo opremim:kaciga neka dobra,patike bmw,rukavice za voznju M kozne,itd.I jos neki turbo pa da poletimo.

Ako se ne opametis uz ovo spremi jos i parcelu....

Link to post
Share on other sites
Imao je 187 xxx km,radio je odlicno i samo odjednom poceo da trokira,krci i skace.Je*es mu ......I formula ide pa odjednom crkne,sve ima svoje granice.Ja tih par hiljada kilometara sam ga skoro sve vozio u crveno.Nemam nekog dobrog majstora ko bi to sigurno znao sta je.Zato mi je sigurnije da kupim drugi motor,ili drugi auto,a ovaj da dam dedi za pecanje,da ga malo prenovim posto deda tera isto peticu e28 518.Je*es mu ....... i ja bih voleo da znam sta mu je,a ne da po ovoj zimi idem pesaka.Eto juce sam morao pesaka do grada,sad imam temperaturu,a da sam bio nezniji sa autom sad bi bio zdrav.Od sad samo lagano (to pokusavam da slazem sebe).Imam drugara jos veci manijak,kad se vozim sa njim ne mogu da hodam.Kroz naseljeno mesto 200-210kmh oko 18 ili 19h kad je leto,i kad je grad pun.A da pre vozio motor neku Javu,i cim ga neko obidje autom ludak krene da zaobilazi kola i desnom nogom skida ljudima retrovizore,i tako sve dok nije pao,i polomio nogu.

dok ga neuhvati neko i odsece nogu

Link to post
Share on other sites

Ako ovo posle svih tvojih postova shvatas kao zelju a ne kao sugestiju da dignes nogu s gasa (bukvalno) onda nemam reci.

Btw. ti sa tvojim postovima dokazujes kakvi smo "mi" ljudi!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.