Recommended Posts

Mrzi me vise da se cimam sa vama,kao sto sam rekao neki su izgleda popili svu pamet sveta.Pa vi ste ovako bas strucni da kazete ko je glup a ko ne,i kao sto sam rekao niko vas ne tera ni da citate ni da odgovarate

Svi su glupi sto vode racuna o sebi i drugima u saobracaju sa samo si TI pametan pa tako divljas,

Ako je stvarno istina sve ovo sto si napisao, ma bre i delic toga, treba ti bre uzeti dozvolu za ceo zivot i da ne sednes vise ni na zadnje sediste a ne za volan. Sta valjda cu se opametiti, pogledaj tvoj auto, to si mogao TI da budes(dobro je pa nisi), mlad si i lud to tako ide sa godinama razumem ja to potpuno, ali smiri se malo nije BMW samo za pun gas,

sredi masinu i lagano uzivaj u bmw-u ima on mnogo drugih chari koje pruza u voznji osim punog gasa,

ako ti se divlja idi negde gde gde nema nikoga i gde niko ne moze da izleti, i gde nemozes druge da ugrozis,

a i nije ti pametno da se sa tako necim hvalis.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A setio sam se jos neceg.Tako kad smo drugari i ja bili manji imali smo obicaj te se sputamo iz jedne ulice koja ide od vrha brda prema glavnom putu,pa jos ubacimo u brzinu i motomao pedale.Tih dana drugara zezale kocniece,i krenemo mi da se spustamo i nekih 15 metara pred kraj ulice prodje mi kroz glavu sta ako mu zakazu kocnie.To se i desilo i on izlece na glavni put protiv kadeta.Na srecu okrece governalu na desno i auto ga je samo malo krznuo i samo je seo na haubu.Bicikla otisla u qurac.Sto se tice moje voznje ako nekad budem dosao na skup svi koji sumnjaju u moju voznju,znaci clanovi i moderatori imace prilike ako zele da ih provozam i da vide da i nije tako strasno.Taman da mi plate karting stazu i da mi polome kicmu na Novom Beogradu.Hvala vam.Pozz

Link to post
Share on other sites

...ja da sam na tvom mestu kupio bi karting !!! :(

...kontra smer na autoputu i pun gas, to bi bas bio ADRENALIN !!! a i ne bi trebalo da povredis nekoga, bar ne ozbiljnije !

Link to post
Share on other sites

.Sto se tice moje voznje ako nekad budem dosao na skup svi koji sumnjaju u moju voznju,znaci clanovi i moderatori imace prilike ako zele da ih provozam i da vide da i nije tako strasno.

Neka hvala shto se mene tiche :rolleyes: :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.