Recommended Posts

Svaka cast majstore. Bas mi drago. Ubaci u profilu da imas jos jedan auto....Pravi auto za tebe :)

Link to post
Share on other sites

AAAAAAAA neverujem :) :) :) Kakvo prijatno iznenadjenje PPRAVA masina ;)

smorio sam se prehladjn sam pa ne mogu da dodej veceras da ga vidim, al cim ozdravim eto me.

U zdravlju ga vozi nek je sa srecom!! ;)

Link to post
Share on other sites

Jesi li se raspitivao koliko kosta farbanje

Link to post
Share on other sites

Na zdravlje Druze moj....znaci prelazi se lagano u porodicnu varijantu...laganica...sada ima da ubijas ove 2.0 iz zezanja :):):) Neces ti izdrzati to :):):) Ej Dzone,sala mala...U zdravlju ga vozio i on tebe!!!!! Lepo deluje!!!! ZELDI :heart: :)

Link to post
Share on other sites

Prvo izraz lica vlasnika koji mi ga je prodao,suze(Sale moze da posvedoci)!Auto je kod njega 6godina,treci je vlasnik(on ga je platio 7.000 eura 2003 pokazan ugovor).Bmw je 94god restayling,klima,napred podizaci,abs maglenke,podesiv volan,sper dif,lamperija bla bla...presao je 181.000km.Auto je 94god ,uvezen je 95, prvi vlasnik lik iz Kragujevca vlasnik nekih hotela,drugi vlasnik lik iz Jagodine vlasnik pumpe treci je ovaj covek od koga sam ga ja uzeo.Interesntno je da je ovaj auto uglavom bio treci auto kod predhodnih vlasnika , jako je malo vozen od strane prve dvojce vlasnika jel su svi imali jako bogate vozne parkove,ovaj covek od koga sam ga ja uzeo ima i pezoa 206 i jos jedan auto tako da bmw-a slabo vozi,zamenio je ulje prosle godine u martu i od tad je presao 7.000km do sad,to govori koliko se malo vozi!Za te godine u jako dobrom i ocuvanom stanju.Ne mogu jos da verujem kako ovaj motor lako gura toliko tezak auto.aaaaaa malo sam ga cacnu da vidim kako ide ,210 navlaci bez problema!

Link to post
Share on other sites