Recommended Posts

evo drugari moji posto nisam imao srece sa zutim 325i ako se ko sjeca teme , odlucio sam da ga se tako lako ne odricem, i sta cu dje cu trazi muci jadi ganjaj veze, nadjem ovo

bwm.jpg

bmw2.jpg

bmw3.jpg

bmw4.jpg

bmw5.jpg

bmw6.jpg

320i 1991 godiste 103 000 km na satu , prva farba nikad udaran, el prozori, retrovizori centralna servo daljinsko, sve fabricko na njega skoro pa savrseno stanje, original alati sve sve ima kako treba , par manjih ostecenja na krovu i cukanje jedno mini pored farova vidi se i to je to :))))))

eto sad imam dva pa se druzim sa njima mazim pazim i tako imam djelova ako nista zadugo

Link to post
Share on other sites

Svaka cast, ali ce neko devojcicama ( citaj turistima), da objasnjava da se sedista odaraju na dole, a da se noge dizu na gore. Stvarno za to godiste je extra.

Link to post
Share on other sites

sto cu ljubav je to ; p hehehe za sada 2000 eura plus treba se registruje i ova sitnica oko fara sreci i krov tu 3000 na kraju sve ukupno me kosta shto je iskreno za ovakav primjerak i godiste po meni jeftino

Link to post
Share on other sites

ostaje 2.0 jer je auto fabricki spakovano perfektno i nemam srca da mijenjam za sada nista plus 100 000 km predjenih greota je, pa kad mi dosadi rastanta se i dodje zima vidjecemo sta cemo

Link to post
Share on other sites
Svaka cast, ali ce neko devojcicama ( citaj turistima), da objasnjava da se sedista odaraju na dole, a da se noge dizu na gore. Stvarno za to godiste je extra.

Aha oce, imo sam i ja isti model i mogu vam reci da skuceniji auto za te rabote nema, sa svih strana te nesto zulja i bode a na kraju buljom udaris u kasetu.

Link to post
Share on other sites

hehehe nema tu vec komarca shto navatava od mene ;p

@panda zaisto jeste, al zali boze shto ovakve stvari stoje kod ljudi pred kucu po par godina i propadaju uvijek

Link to post
Share on other sites

e eto na radost nekih, na zalost moju, u ovaj auto ce ici ovih dana 2.5 lancani, jer ovo smece od 2.0 kais ne isplati se raditi, otisao kais klackalice ventili spaneri vodena pumpa glava i bla bla ,

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...