NOVI POREZI - NOVE AKCIZE


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepo je jedan opozicioni politicar rekao;DA SU TURCI ZNALI SVOJ HARAC DA NAZOVU IMENOM POREZ NIKO SE NE BI BUNIO I ONI BI JOS VLADALI SRBIJOM,,,,,sta reci nisu bas pod vinklu

Link to post
Share on other sites

Jel gledao neko dnevnik RTS-a , nisam siguran da li sam shvatio je li predlog ili je vec izglasano, porez na luksuzne automobile

od 2000ccm do 2500ccm cifra 37000 din

od 2500ccm do 3000ccm cifra 75000 din

od 3000ccm pa na gore cifra 150000 din

:P :) :P :) :) :D :P :) :) :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Link to post
Share on other sites

od 2500ccm do 3000ccm cifra 75000 din

Da uzmem pistolj i da se ubijem... :P

Mislim da ove takse treba uvesti za mladja vozila, a ne i za vozila stara 10 i vise godina. Katastrofa.

Link to post
Share on other sites

Vlada je danas usvojila predlog rebalansa budzeta koji ide pred skupstinu po hitnom postupku. Ukoliko se nesto amandmanima ne izmeni, a malo je verovatno da ce se to desiti, od maja ce vaziti ove cifre.

Link to post
Share on other sites

Koliko sam izracunao mene ce izaci za 525i 1990 godiste 61.000 din, ako se ne bude povecala eko taksa, osiguranje itd, na sta ako dodam jos 6.000 din onda to tacno ispada duplo skuplje nego prosle godine, tako da ove godine necu registrovati auto jel jed. nemama para. Ne znam da li bi se mogao organizovati neki strajk? Jel ima neko koje za to? Pa da se rasiri na ostale forume, da se oragnizujemo malo, ja se izvinjavam ako je ovo protiv pravila foruma.

Link to post
Share on other sites

Meni registracija istice 08.05.2009god znaci registrujem auto sledece nedelje unapred i momentalno ga podajem nemam snage ni zivaca za ovu pljacku, pa kolo dobijem da dobijem lepo sam se vozio, 75k eeeeeeeej breeee :) :) :P

Link to post
Share on other sites

Nesto se mora raditi, jer ovo je klasicna pljacka. Cekaj da izadje zvanicno, pa cemo videti.

Link to post
Share on other sites
Meni registracija istice 08.05.2009god znaci registrujem auto sledece nedelje unapred i momentalno ga podajem nemam snage ni zivaca za ovu pljacku, pa kolo dobijem da dobijem lepo sam se vozio, 75k eeeeeeeej breeee :) :) :P

Sta mislis posto ce mu registracija biti 600e, koliko ce mu pasti cena? Meni krivo sto nisam prodao kola pre 3 meseca, sad mislim da nema teorije da ga prodam ni za 1.500 e

Link to post
Share on other sites

Masine u garaze i da se cekaju lepsa vremena. Ovo je konacno razbilo moje snove o nekoj 6ici.

Da stvar bude gora, porez verovatno nikad nece biti vracen na staro, jer eto, uvek ce tu biti neka kriza...

Link to post
Share on other sites
Masine u garaze i da se cekaju lepsa vremena. Ovo je konacno razbilo moje snove o nekoj 6ici.

Da stvar bude gora, porez verovatno nikad nece biti vracen na staro, jer eto, uvek ce tu biti neka kriza...

ma dovljano je da 30% gradjana beograda vozi ne registrovan auto, videcemo jos da li ce uvaziti ovo, ali definitivno treba neka organizacija i izaci na ulice, ovo je nenormalno.

Link to post
Share on other sites

Samo da vidimo zvamicno u sluzbenom glasniku, sta ce da pise i onda :P . Mora se nesto preduzimati. Bilo bi realno da to ne vazi za automobile koji su stariji od 10 godina, vec samo za novija vozila stara do 5 godina, ali ko zna da li ce imati obzira na to. Jer nisu u istom koshu ljudi koji voze 525 iz 1991. i 530 iz 2007. godine.

Link to post
Share on other sites

Kupujem papir od 2.0 motora....

Ili carinim neki stranac motor na 2.0, pa nek se oni slikaju!!!

Link to post
Share on other sites
Jel gledao neko dnevnik RTS-a , nisam siguran da li sam shvatio je li predlog ili je vec izglasano, porez na luksuzne automobile

od 2000ccm do 2500ccm cifra 37000 din

od 2500ccm do 3000ccm cifra 75000 din

od 3000ccm pa na gore cifra 150000 din

:P :) :) :P :) :) :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :P :D :)

Leleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link to post
Share on other sites
od 2500ccm do 3000ccm cifra 75000 din

Da uzmem pistolj i da se ubijem... :P

Mislim da ove takse treba uvesti za mladja vozila, a ne i za vozila stara 10 i vise godina. Katastrofa.

Mislim da će uzeti u obzir godište automobila

Link to post
Share on other sites
Leleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jao brale stvarni mi zao, ali to izadje sa svim oko 2.000 e, ovo postaje smesno, meni tako kad predje odredjenu granicu zalosti, postane mi smesno

Link to post
Share on other sites
i taj motor ubacis, umesto ovoga sada?

Ma nista ne ubacujem, samo ce da pise drugi broj u saobracajnoj i tako me zabole!!!

A mogu da budem jos bezobrazniji, a posle toga mogu samo da mi vade svecicu i teraju klip u donju mrtvu tacku i mere litrazu, a ako do toga dodje....

Onda cu ga zapaliti na sred terazija!!!!

Neka oporezuju benzin mesto registacije, pa ko se koliko vozi toliko nek placa....

Link to post
Share on other sites
Ma nista ne ubacujem, samo ce da pise drugi broj u saobracajnoj i tako me zabole!!!

A mogu da budem jos bezobrazniji, a posle toga mogu samo da mi vade svecicu i teraju klip u donju mrtvu tacku i mere litrazu, a ako do toga dodje....

Onda cu ga zapaliti na sred terazija!!!!

Neka oporezuju benzin mesto registacije, pa ko se koliko vozi toliko nek placa....

pa nista ne dobijas, prvi tehnicki, i borojevi se ne gadjaju....

Link to post
Share on other sites