GLASANJE ZA NAJGOREG MEDJU FORUMASIMA


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tema je stvarno glupa sto se mene tice meni su svi mili i dragi te kao anti pljuvator i nesitnicar moj glas ne dajem nikome ;) :( :acute: :acute: :acute:

Link to post
Share on other sites

ja necu da glasam. najgori me ne zanimaju.jednostavno ih ignorisem. volim sve sto je najbolje a sto si ti tako negativan, gadafi u poslednje vreme, hajde najgore ovo, pa onda najgore ono. moracu da te malo ignorisem ;)

Link to post
Share on other sites

posle najboljih idu najgori i za sada se niko nije naljutio a i ne bi trebalo ... jednostavno teme su izasle i nadovezale se jedna na drugu spontano,ako se vecina ne slaze moze delete ,nije bilo planirano nikakvo cepanje niti sta drugo zato Miki nemoj da se trtis bezveze ,

zato dajem dva glasa sebi zbog nepromisljenosti jer sam mislio da ce biti zabavnije .

Link to post
Share on other sites

Mene najvise nerviraju, "balavci", mojih godina a pogotovo mladji kada pocnu da pitaju za uvecanje snage motora, pa pocnu da se FRLJAJU turbinama, interkulerima, chipovima itd.... a nema zasta ker da ih ujede.... nemaju ni svoj auto...

Link to post
Share on other sites

haha ne izvinjavam ti se samo ne zelim da ucestvujem u diskusiju sa tobom jer me smaras

jednostavno ko hoce da glasa a ko nece ne mora,a u krajnjem slucaju ako je ishod negativan po forum moze lako da se obrise tema ;)

Link to post
Share on other sites

nesto vi tu meni sumnjivo izgledate.

gadafi: ljilja je najbolja.

ljilja: gadafi je picajzla, uporan, inteligentan, dobar drug, strog i duhovit po potrebi, najbolje provale, konstruktivan..

otvaram novi topik ko je najsumljiviji na forumu

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.