GLASANJE ZA NAJGOREG MEDJU FORUMASIMA


Recommended Posts

Posle svih glasanja za moderatore doslo je vreme i na nas same :wizard: a posto nas ima vise od njih glasam da glasamo i izglasamo 3 najveca ''seratora'' tj clanovi koji najmanje postuju pravila,ne pomazu drugima,izrabljuju tj izvlace novcanu korist od dr clanova ,prave probleme (cak i tamo gde ih nema) ili nije stao na putu da vam pomogne,ko vas nervira itd itd tj sta god da je razlog ovde mozete da iznesete i dodelite titulu najveceg seronje tj najgoreg drug-clana foruma :e30:

neka glasanje pocne

(moderatori su izuzeti iz glasanja)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kad si tako zaludan da otvaras svakojake teme i kvizove sto ne ides na FB pa se zanimaj tamo iovako su kvizovi popularni ovih dana :wizard:

Najvise od svega me smara sto otvaras temu a ne kandidujes nekoga ...

Kako to neko izrabljuje ostale clanove foruma i izvlaci im pare ? Alo decko pa nije ovo Zabela ...

Nesto ne verujem da je neko prosao putem i prepoznao nekoga sa foruma u nevolji i produzio, opet pises svasta...

Jesi ovo sa izuzecem moderatora smislio namerno kako bi bas bilo napeto izglasati citiram tvoje reci "seronju"

Moj glas ide za tebe, necu da napisem zasto posto nisi napisao da je obrazlozenje obavezno ! ako kazes da jeste obrazlozicu, nije problem :e30:

Link to post
Share on other sites

Vise ih mena, svi su nam dobri... :wizard: :e30: :D. Po meni su najgori Oni koji imaju par postova, ne znaju sta se desavalo dugi period, a onda upadnu u vatru da ispravljaju krive Drine, ali na srecu takvih nema. Svi ostali 5 plus...

Link to post
Share on other sites

naveo sam bezveze razloge sto nisu iskljuceni da postoje znaci bilo koji razlog...sto se nisi ovako bunio kada se glasalo za moderatore? a na FB ili sta god da je ne idem i nisam neki kviz manijak ovo je malo realnije :wizard:

i ponavljam da je ovo sve zabavnog karaktera nema razloga da se neko ljuti, makar bio i ja izglasan ponecu stojecki titulu :e30:

Link to post
Share on other sites

@Leon

Pa recimo da je tako , odlicna definicija :wizard:

@gadafi

Nisam se bunio a ne bunim se ni ovde, ali sam glasao na oba mesta, ti nisi :e30:

Tema je krajnje glupa i mislim da ce da glasa 3-4 clana, mozda ni toliko....

Link to post
Share on other sites

vec smo glasali za moderatore i izglasali smo(izuzeti su iz glasanja ali mogu da glasaju),ima svako pravo glasa kao i pre :wizard:

Link to post
Share on other sites
@Leon

Pa recimo da je tako , odlicna definicija :wizard:

@gadafi

Nisam se bunio a ne bunim se ni ovde, ali sam glasao na oba mesta, ti nisi :e30:

Tema je krajnje glupa i mislim da ce da glasa 3-4 clana, mozda ni toliko....

za naj mod nisam glasao posto je bila ocigledna nadmoc Ljilje tako da bi moj glas njoj bio suvisan :D a za najgore mod sam glasao i naveo razlog :acute:

imas pravo jos 2 clana da navedes ako zelis ''iskoristi svoje pravo i glasaj''

Link to post
Share on other sites

za Transportera samo zato sto je bukvalista i tesko se sporazumeti sa istim,gusi topice svadjama,paranoican ,,,,licno nista i nikakvo misljenje nemam niti zamerke no samo iz prilozenog

za sledeca 2 glasa moracu da razmislim

izvoli Ljijo,leone,lemi i dr

Link to post
Share on other sites
Posle svih glasanja za moderatore doslo je vreme i na nas same :wizard: a posto nas ima vise od njih glasam da glasamo i izglasamo 3 najveca ''seratora'' tj clanovi koji najmanje postuju pravila,ne pomazu drugima,izrabljuju tj izvlace novcanu korist od dr clanova ,prave probleme (cak i tamo gde ih nema) ili nije stao na putu da vam pomogne,ko vas nervira itd itd tj sta god da je razlog ovde mozete da iznesete i dodelite titulu najveceg seronje tj najgoreg drug-clana foruma :e30:

neka glasanje pocne

(moderatori su izuzeti iz glasanja)

...kakav divan kalup ko porucen sa Schwarzvald-a :D

Link to post
Share on other sites

Dajem glas sebi!

Crpim od ostalih korisne stvari i informacije, svaki dan sam po sat-dva ulogovan i u toku sam desavanja na forumu,

a veoma skrt na recima; niti sam ikoga zatekao pored puta. ''Druzimo se'' oko 8 meseci, znaci voajer! ;)

Link to post
Share on other sites

ja bi glaso za Slobu Milosevica posto ovi sada nista ne valjaju al jebiga ode covek ....

....e da vukasine ..... ... ..... ......

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.