Recommended Posts

Planiram da putujem uskoro malo do zapadne evrope tacnije austrija,nemacka,belgija,holandija pa me interesuje da li su isti prikljuci za punjenje auto gasa kod njih kao i kod nas?Ako neko ima iskustva u vezi s tim bio bih zahvalan pozdrav svima!

Link to post
Share on other sites
100% isti. Proverena informacija.

Hvala druze nadam se da si pravi ne bih zeleo da se iznenadim kada stanem na pumpi hehe.To bi bilo zanimljivo!

Link to post
Share on other sites

Isti je i u Holandiji, moj drugar je odande uvezao auto sa sekvent plinom i prikljucak je isti samo sto su ga holandski majstori ugradili na zadnje krilo, odmah pored rezervoara :lol:

Link to post
Share on other sites

nije isti prikljuchak, nije ista ni cev, nije ista ni boca skoro nishta nije isto.

ovi uredjaji ovde su smeshni u odnosu na holandske uredjaje

Link to post
Share on other sites

Ljudi, doveo je ovaj moj brat iz Luksemburga E36 320i sa sekvent plinom, takvo još nisam gledao, ima za plin poseban računar, nista se ne primijeti kad se prebaca sa benzina na plin i obratno, a kad prebaci na plin kazaljka od goriva pokazuje nivo plina u rezervoaru. BRUKA. a priključak za punjenje je isti kao kod nas.

Link to post
Share on other sites

Mislim da je Belgija, navodno tamo po zakonu mora shalter da bude na krilu pored cepa za gorivo, sto je meni iskreno vrlo sumnjiva prica, al ajde...

Link to post
Share on other sites
Ljudi, doveo je ovaj moj brat iz Luksemburga E36 320i sa sekvent plinom, takvo još nisam gledao, ima za plin poseban računar, nista se ne primijeti kad se prebaca sa benzina na plin i obratno, a kad prebaci na plin kazaljka od goriva pokazuje nivo plina u rezervoaru. BRUKA. a priključak za punjenje je isti kao kod nas.

Taj auto nema sanse da je voio Luksemburzanin,tamo imas jednu pumpu za plin kod aerodroma a sledeca je u nemackoj u Trieru,i 100% ne odgovara onaj qurac gde se puni plin!Sad se tamo dosto vozi na hibridni pogon!

Link to post
Share on other sites

Ja sam pre nekiih 5 godina imao auto sa auto-gasom koji je uvezen iz Holandije i morao sam da pravim ovde adapter da bi sipao gas. Neke pumpe kod nas su i same imale taj adapter ali vecina nije, pa sam ipak napravio taj adapter kod metalostrugara.

Link to post
Share on other sites