Recommended Posts

uskoro pocinjemo sa snimanjem kratkih filmica koje cemo na kraju pretopiti u jedan spot koji ce biti predstavljanje naseg kluba , pa ako je neko spretan sa pravljenjem tj mixovanjem materijala koji cemo mi snimiti nek se javi , znaci ubacivanje muzike itd ......

Link to post
Share on other sites

Ja imam profesionalni program za montazu, ali nemam pojma da radim na njemu. Ako neko zna voljan sam da dam kompjuter na raspolaganje. E da, imam i neki djavo ugradjen u kompjuter, pomocu koga komuniciraju kamera i kompjuter.

Link to post
Share on other sites

hvala aco , mislim da smo se snasli , jos samo cekamo tebe da spalis one gume koje ti stoje u garazi i ne sluze nicemu

Link to post
Share on other sites

Drugari ja sam snimatelj i imam drugare koji imaju opremu i montaze i sve drugo sto zamislite, pa ako sta treba, recite.

Link to post
Share on other sites

hvala najlepse igo ......

Link to post
Share on other sites

Ja dajem gume, a ko daje auto?

debeli , pa rekao si da ces da palis gume , bruko jedna :P :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Cime da ih palim? Jedino Sibicom. Ja imam 129 konja i to u saobracajnoj, daj boze da imam jedno 80 konja na tockovima (Klima, Plin, Kilometraza) Dzoni, ne pasuju kod tebe, imaju 5 rupa.

Link to post
Share on other sites

Eto ti sad. Toliki BMW-i a niko ne moze da spali dve gume. Il nema rupa il nema snage. CCC :lol: :lol:

zvacemo vas vozace audija, vezemo audi za banderu pa mozda i zaskripi malo,naravno u slucaju da ne iskoci klip kroz haubu.

Link to post
Share on other sites

Ali bandera nas nebi zadrzala. Nego da li ste nasli ko ce da spali te gume? Nadjite felne sa 4 rupe da ih Urke posteno spali. :)

U krajnjem slucaju ih polite benzinom i spalite :))

da nabavite mi gume

i spalicu ih!!!!!!!!!! :) :)

Link to post
Share on other sites

naravno da se ne hvalite kad ne mozete

hhahahahah :)

moracu i ja da snimim malo pa cu stavit na net negde,u toku su zavrsni radovi na M3(poco sam napokon radit nanjemu posle godinu dana pauze :) )

Link to post
Share on other sites

vala mogao bi , aco daj gume i felne kod mene......

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Drugari ja sam snimatelj i imam drugare koji imaju opremu i montaze i sve drugo sto zamislite, pa ako sta treba, recite.

Ljudi i ja sam snimatelj, a zavrsio sam i reziju pa i montiram, tako da nije problem ima nas...

Igo gde radis? :)

Link to post
Share on other sites

Ljudi i ja sam snimatelj, a zavrsio sam i reziju pa i montiram, tako da nije problem ima nas...

Igo gde radis? :)

Free lancer.

Link to post
Share on other sites