Recommended Posts

znaci auto tesko pali i hladan i vruc, e sad ako ga ostavim parkiranog na uzbrdo ili cesto i na ravnom nema nece da upali na kluc ni hladan ni vruc, a ako ga ostavim parkiranog na nizbrdo pali normalno ali cesto ako je vruc nece dok se ne ohladi, e sad u bilo kom slucaju ako se samo malo gurne cisto da doda na verglanje cim okrene odmah upali???????????? ima li neko iskustva??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

I tako ja on proradio sam od sebe i ja ko i svaki srbin naravno nista nisam dirao, auto vozen svaki dan, i evo danas definitivno umro, odziv na gas kasni jedno 20 sekundi, top speed 60km/h, al pali do duse teze ali pali :drinks:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

I ja imam isti problem...Ako si radio pumpu i elektroniku na pumpi ne bi bilo lose da ovde postavis :gde je radjeno i cena naravno.... I jesi li zadovoljan na kraju. :D

Link to post
Share on other sites
I ja cu isto da uradim ...Ta elektronika na pumpi je cest problem..

Ja sam skinuo tu, stavio onu mehanicku tj obicnu bez elektronike, ako ti je samo to muka nemoj motor da menjas, ubaci obicnu pumpu. Jedimo sto mi sada tempomat ne radi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Ja sam skinuo tu, stavio onu mehanicku tj obicnu bez elektronike, ako ti je samo to muka nemoj motor da menjas, ubaci obicnu pumpu. Jedimo sto mi sada tempomat ne radi.

Izgleda da si bio u pravu... Kupio sam drugu pumpu(elektronsku) Dobro pali ladan a vruc ,verglaaaaaa....I sad cu da probam sa pumpom na sajlu..Ako i to ne uspe definitivno menjam motor.

Link to post
Share on other sites
Izgleda da si bio u pravu... Kupio sam drugu pumpu(elektronsku) Dobro pali ladan a vruc ,verglaaaaaa....I sad cu da probam sa pumpom na sajlu..Ako i to ne uspe definitivno menjam motor.

Imam isti problem, javi sta si uradio, kod mene se desava kada ugasim auto kada je vruc odmah ga upalim pali kao mina ali ako ostane duze od deset min ugasen onda sam u problemu. :dance3: , i izlgeda da mi vuce po nekada neki fals vazduh tj. torkira cuje se kao da izbsacuje vazhduh.

Link to post
Share on other sites
Imam isti problem, javi sta si uradio, kod mene se desava kada ugasim auto kada je vruc odmah ga upalim pali kao mina ali ako ostane duze od deset min ugasen onda sam u problemu. :dance3: , i izlgeda da mi vuce po nekada neki fals vazduh tj. torkira cuje se kao da izbsacuje vazhduh.

drug to je kod mene bilo samo kad ostavim nekih pola sata sat nece da upali a kad je vruc palio ko mina,i zamjenim svih 6 grijaca i sad je sve ok

Link to post
Share on other sites

e36 to si simptomi kvara na elektronici i rotoru bos pumpe...Nemoj trositi vreme i novac to je boljka na tds-u.Ja sam svasta radio imam tri pumpe i nijednoj ne valjaju pomenuti delovi... Javicu ti sta sam dobio sa pumpom na sajlu...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ja na E34 525 TDS imam Bosch pumpu na sajlu i auto radi skroz normalno, nema nikakvih problema, jedino shto mi ne rade obrtaljka i ekonometar-ne znam jel tu ima neka fora ili prosto nisu povezani..?

Link to post
Share on other sites

To je najverovatnije senzor obrtaja radilice, al nikako da ga ugledam pa da vidim shta moze da se uradi, a za ekonometar pojma nemam odakle vuche signal...

Ako znate, pomagajte-bash je bez veze kad pola table ne radi... :preved:

Link to post
Share on other sites

Stavljena pumpa na sajlu i auto je preporodjen....Ekonometar ne radi jer vuce signal sa bos pumpe i glavne dizne.Inace sve ostalo savrseno funkcionise,pali i vruc i hladan.. :) Samo se treba privici na malo duzi hod pedale gasa i to je to... E da i Majstor KLINIK je cudo...

Link to post
Share on other sites