Misljenje E34


Recommended Posts

Imam jedno pitanje.

Mozda znate da prodajem moju e36-icu.. e sad,pricao sam s nekim likom o zameni,on ima e34, 89g,(m20b20),klima,koza i ostalo,ceni ga 4000€.. Hoce da menja ali da mu doplatim 600€,sto je po meni dosta.. jeste da i mozda vredi ali ispada da moj auto ne vredi ni 3500€. E sad zanima me vase misljenje.. Mislim, ja bi najradije prodao auto pa bi jurio s kesom sta mi se svidja ali jbg ljudi nemaju pa mora ovako..

Link to post
Share on other sites

Dal' je od zlata taj E34? 'Si pitao mozda? Tvoj auto je MLADJI i tu je prici u principu kraj. Ne znam jedino ako tvoj auto nije neka lomina a njegov besprekorno ocuvan. Da je 24v pod haubom kod njega pa ajde da kazes glava za glavu, ali stari m20 ma daj. Moj savet NE.

Link to post
Share on other sites

I ja mislim da je mnogo, ali ipak da cujem druga misljenja.. Inace kolika je prosecna potrosnja normalne voznje m20b20 motora u e34-ki ?

@vlada_v6

imas ga u "automobili" na ovom sajtu, a ako te jos nesto zanima pitaj..

Link to post
Share on other sites

@Borko Vrsac KUM

Postavljen je vec neko vreme

Ja prvo hteo glava za glavu, on poceo kao ja imam i klimu i kozu i vise opreme jos je i visa klasa i ostale gluposti, na kraju ispada da ovaj moj ne vredi nista naspram njegovog :lol: .. Svejedno hvala na savetima.

I da pitanje iz predhodnog posta za potrosnju e43-ke ? Zanima me da me ne bi zavlacili..

Link to post
Share on other sites

Znaci tako. On meni kaze po gradu 11-12l normalne voznje, 14-15 kad ga stisnes, a autoput oko 10l i to gasa :lol: .. Nisam hteo da se raspravljam posto nisam tacno znao, ali sam znao da nije kao sto kaze.

Link to post
Share on other sites
Znaci tako. On meni kaze po gradu 11-12l normalne voznje, 14-15 kad ga stisnes, a autoput oko 10l i to gasa :lol: .. Nisam hteo da se raspravljam posto nisam tacno znao, ali sam znao da nije kao sto kaze.

MOze da potrosi malo manje od 20l u gradu, ali bas treba da imas zivce da ga ne cepas. Mada ako su ti neke guzve nema ti spasa.

Link to post
Share on other sites

Taj auto ako vredi 4000 ja sad moj zapalim i gurnem u jezero odmah,brate taj njegov auto sada u ovo vreme ako dobije 2500 da se bije nogama u dupe

Link to post
Share on other sites

Nadam se da mislis na e34-ku :D . Da nije malo 2500 sa svom opremom ? Ne znam, gledam cene po oglasima i tu se negde krecu od 3500 do 4200.. Ima da se nadje i za manje ali ko zna u kakvom su stanju . Zato bolje da pitam :D

Link to post
Share on other sites
Nadam se da mislis na e34-ku :D . Da nije malo 2500 sa svom opremom ? Ne znam, gledam cene po oglasima i tu se negde krecu od 3500 do 4200.. Ima da se nadje i za manje ali ko zna u kakvom su stanju . Zato bolje da pitam :D

TI BRE BRATE UZMI ONDA TAJ AUTO, VIDIS STA TI PISU LJUDI I TREBALO BI DA SHVATIS MALO..NEKA JE I 3500E ALI AKO TI SE DAJU PARE IZ DZEPA A TI DAJ I 1600 PREKO A NE 600...ALI AKO TVOJ AUTO VREDI 2900 ONDA MOZDA I VREDI JA PO SLIKAMA MISLIM DA VREDI MAKAR 3500E...

Link to post
Share on other sites

Evo ja ti dam moj za 600 eura doplate, pogledaj ga na stranici pa mi javi na PM inače je M30B30 motor i riknuo mu protokomer a meni se smučilo da tražim novi.

Link to post
Share on other sites

Uvek je E36 imo vecu cenu od E34 i ja ne vidim razloga za doplatu pogotovo jos toliku, ti ulozi 600e u e36 i ima da bude extra ali nikako nemoj da doplacujes.

Realne cene ta dva modela su one po kojima mogu i da se uvezu.

E34 stranac 1200e +1000e svi troskovi= 2200

E36 stranac 1500e +1000e svi troskovi=2500

A to sto oni pustaju ekskurzije na mozak i traze 4000e za kantu 89god sa dve kofe gita i delova od golfa sa uljem u motoru od 105din lit( na tocenje), sa takima nemoj ni da se upustas u polemiku i nemoj sad zbog vrucine da te vuce to sto njegov auto ima klimu a tvoj nema.

Sad gledam tvoj auto i ne vidim razloga za menjazu a i napisao si za jeftiniji zamena a pricas o doplati i usput NIKAKO nemoj da menjas za FIAT bravo jer je koruba od auta.Poz od mene i vodi racuna.

Link to post
Share on other sites

I ja im kazem za cenu ali izgleda da stvarno ne vredi pricati sa takvima. Koliko sam ja provalio vecini je to prvi bmw i to odskoro,pa nemaju mojma o cemu pricaju,a kamoli nesto o automobilu..

Konkretno za ovaj auto sto sam pitao.. Lik se od skoro uclanio na forum i izgleda da je auto TESKA lomina. Naravno i njemu je to prvi bmw,posle mnooogo WW , i kada je video da je uzeo les hoce da ga uvali.. Glupo da sad prozivam, ali me je strasno iznervirao :) . Kako je napricao izgledalo je da je najbolja 5-ica u zemlji..

Menjam zbog kesa i plina(koji mi je preko potreban),a i klima bi dobro dosla posto sam po najvecim vrucinama u autu. Doplatio bi jedino za auto sa plinom i klimom,posto toliko izadje i mene da ugradim(plin),a dobijem jos i klimu :) . Mada ako ne nadjem uskoro nista da valja, ide plinaja u ovaj moj i gas..

Link to post
Share on other sites