Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

lampe su sledece i malo da zatamnim stakla. jeste visok napred mora bar 3cm dole. imam problem ne mogu nikako volan da skinem, koliko je cimanje da izvucem komplet volan od letve?

Link to post
Share on other sites

nemoj tako slomices u bravi granicnik za zakljucavanje. moraju dvojica da budu tu. znaci jedan sedi unutra i nek bude odkljucan volan, i nek ga drzi dobro. a drugi gedora i cini mi se kljuc 17 i na polugu i mora da popusti.

Link to post
Share on other sites
nemoj tako slomices u bravi granicnik za zakljucavanje. moraju dvojica da budu tu. znaci jedan sedi unutra i nek bude odkljucan volan, i nek ga drzi dobro. a drugi gedora i cini mi se kljuc 17 i na polugu i mora da popusti.

kad bi se to tako lomilo......

Link to post
Share on other sites

Kad bi se tek tako odsrafilo :D mislite da nisam to probao?! ;) nema ko nije probao i nismo uspeli, pukle su 3 gedore. Svakom kom kazem da ne mogu da ga odsrafim smeje se i kad pokusa vidi da nema sanse da makne. Smucilo mi se vise dodje mi da odsecem volan i da ga izbacim

Link to post
Share on other sites

Donosio sam mu ja i plasticni exploziv, TNT, nitroglicerin, nema sa cime nije probao, ali nece da mrdne... Ni makac.

Link to post
Share on other sites

Ja bih to probao da razbusim precizno, onda ureznica i gotovo ;)

Mada mozda bi mogao da probas da smaknes ovaj zeger pod brojem 11 pa da ga cupas sa vratilom

http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Coupe/Europe/320i-M50/LHD/M/browse/steering/steer_col_steer_spin_upper/

Ne znam kako to realno izgleda ali po ovim semama bi se reklo da moze

Link to post
Share on other sites