Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio u Vranje da menjam enterijer i drugar zapeo daj da ga skinemo reko ajde probalo njih 30ak i niko nije uspeo :) silom je stavio gedoru 16 na sraf 17, nategnemo nece da mrdne i onda cimnuo nekoliko puta i odsrafi se. Nije mi uopste jasno kako nije popustio kad sam probao sa pneumatski pistolj sa kojim se skidaju tockovi na kamion.

Link to post
Share on other sites

odlicno izgleda sad!!! red je i bio da upucas malo para u njega... bio je pred raspadom sa onim ruznim felnama, i onako truo. sad je pravi auto, jos felne neke lepe i odlican!

Link to post
Share on other sites

Koza je koza, moze da prica ko sta hoce. Pun pogodak. Jos, naslon za ruku, volan MT2, hrom cajgeri i to je to.

Link to post
Share on other sites

leone zaboravio si i klimu :prankster2:

To sam mu danas rekao, da se sje*bao bez klime sa crnom kozom leti.

Link to post
Share on other sites

Tu je u pravu, ako nema fabricke, sve ostalo je veliki sex iz koga izadjes ne zadovoljen... Realna stvarnost.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
' date='13 March 2011 - 11:38 PM' timestamp='1300055157' post='150540']

Bio u Vranje da menjam enterijer i drugar zapeo daj da ga skinemo reko ajde probalo njih 30ak i niko nije uspeo :) silom je stavio gedoru 16 na sraf 17, nategnemo nece da mrdne i onda cimnuo nekoliko puta i odsrafi se. Nije mi uopste jasno kako nije popustio kad sam probao sa pneumatski pistolj sa kojim se skidaju tockovi na kamion.

ipak pametniji popusta :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites