Recommended Posts

Kao shto naslov kaze kupio sam malopre bmw 540 osmocilindrash 95o je godishte od opreme ima sve sve i josh sve :)))

belu kozu ili sivkastu telefon koji mi trenutno fali ali ima pregrada el.zavesice grejache klima podesivi volan el.sedishta ma bla bla bla ....

ima izvadjen katalizator i kompletan REMUSOV izduv od pochetka do KRAJA!!! :prankster2: ima 5sotepeni automatski menjach kao i na e 39ci oko 300 konjica ali dodacemo mi tu josh neshto (mozda) :) :acute: :acute:

Ima trapove i diskove od M5 ice

uskoro

video snimak ubrzavanja i slike enterijera i samog auta Vrlo uskoro!! zasad toliko :bb:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pravo osvezenje! Care, daj da bar vidimo tu zverinu, ako nista drugo :bb:

Vec 2 dana cekamo,..

Nego kako ces bez tog telefona!? :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Evo i slika a uskoro ce biti i video klipovi!!! au auto se chuje zlooo :prankster2: :bb: :) e da Hvala svima

extra1x.th.jpg

extra2.th.jpg

fotografija0086.th.jpg

fotografija0087.th.jpg

fotografija0088.th.jpg

fotografija0089.th.jpg

fotografija0090.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Sjajan auto, meni se bas svidjaju felne, i prednja maska, cuvaj se interventne samo :prankster2: smaraju mnogo... Jeli tvrdji po putu malo? I stavi slicice motora bas me zanima.. Neka je sa srecom!!

Link to post
Share on other sites

ma jok zarazliku od turba ovaj ne troshi!! :bb: :) :acute: :acute: auto je placen 4500e stim shto se vodi na invalida :prankster2: pa je registracija 200e :) :rofl:

koza moze da se sredi,,,,bice i motor uslikan danas sutra..i naravno zvuk jer od svih 540 e34 koje sam ikad chuo ovo chudo ima definitivno najmocniji zvuk samo moram sa dobrom kamericom da zabelezim,,,,

Link to post
Share on other sites