Recommended Posts

DSC00491.jpg

ne kace nigde za sada ali kad se spusti ima sigurno da kaci nazad, tako da ide sirenje sutra ili prekosutra pa onda spustanje 60/40mm maximum videcu prvo kako stoji na 40/30 mm pa ako moze jos onda ide jos u patos :blink:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vishe su mi se svidjale one "proshle" felne al i ove su mnogo dobre!

ne kace nigde za sada ali kad se spusti ima sigurno da kaci nazad, tako da ide sirenje sutra ili prekosutra pa onda spustanje 60/40mm maximum videcu prvo kako stoji na 40/30 mm pa ako moze jos onda ide jos u patos :angry:

upravo tako 60/40mm MAXIMUM jer nize od toga izgleda bash loshe

Jel moze rub da se siri, a da se ne ide kod majstora, mislim sam, il je to za majstora?

pa mozesh ako si vjesht limar, a gledao sam da to rade sa nekakvim "chekicem" (hidraulichnim il pneumatcim :| okle znam kako se zove) i to se radi "polako" (malo je reci) da ne bi popucao lak!

Link to post
Share on other sites

DSC00509_edited.jpg

DSC00510.jpg

DSC00500.jpg

ima tu jos dosta lufta ...pozadi cu najverovatnije jos nizi profil (ipak kaci ) u svakom slucaju sad za vikend bice prosirivanje pa vam prenesem slikovitije... mislim da bi napred bilo dovoljno 40mm pozadi 30mm

Link to post
Share on other sites

Kada sve završiš, auto će biti bruka. Ajde što pre slike. Koliko tamo košta komlet M branika sa bočnim lajsnama?

Link to post
Share on other sites

mislim oko 700 i kusur evra

evo upravo sam zavrsio prednji branik pa kako vam izgleda ...sledeci vikend radim retrovizore zadnji kacket bocne lajsne i krov najverovatnije u crno :angry: a dotle cu valjda da ga spustim i prosirim rubove :blink:

DSC00535.jpgDSC00533.jpgDSC00528_edited.jpgDSC00522_edited-1.jpgDSC00519_edited.jpg

Link to post
Share on other sites

posle ide jedan dobar poliš i to je to za ovo leto ...a do kraja godina mislim da cu da mu i poboljsammotor i jos neke dorade oko mehanike ...eto toliko za sada :angry:

Link to post
Share on other sites

da samo krov crn.najverovatnije i crni M-lip za gepek i jos neki detalji ce biti crni kao gril ,znakovi bmw i bmw cepove na felnama u crno.. mozda i malo zatamnim felne crnim lakom i ostavim samo nikolovan rub

Link to post
Share on other sites

Odlicno izgleda!!!! :) Ovo su extra felne i legle su bas lepo!!!! :rolleyes: :rolleyes:

Spravica za rubove...jako zanimljiva...mozes se igrati do mile volje...ujutru ceo komsiluk ima siroke rubove

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

DSC00602.jpg

DSC00604.jpg

priprema za farbanje uveliko traje i ima posla do guse i tece polako i sigurno ,do sada nema nigde neke korozije samo ogrebotine ..sada izgleda ubitacno ali na kraju se nadam satisfakciji

jel ima neko predlog za perle ?koje bi najbolje na ovu moju boju?razmisljam se o crvenim ili nekim svetlijim zelenim... nemam pojma :prankster2:

Link to post
Share on other sites

brate sta cu kada sam kao klinac slinio da imam e36 ...i dan danas imam isti osecaj ze istim modelom.ovaj moj je bio od caletovog prijatelja i secam se kada ga kupio novog odmah sam se zaljubio a nisam mogao da ga imam ...to ti isto kao kada se zaljubis u tudju zenu pa jednog dana bude tvoja :prankster2:

a posla da ima ima i na pretek.

Link to post
Share on other sites
...to ti isto kao kada se zaljubis u tudju zenu pa jednog dana bude tvoja :prankster2:

hahahahahah...e sada tu zenu ti moras voditi na face lifting,ugradnju silikona itd...

sad stvarno,nema tih para koje mogu da ti pruze taj gust ko kaD sjednes u njega a ON sredjen po tvom gustu...

sa srecom radovi i cekamo...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

evo nekih slikica ostalih delica koje sam zaboravio da postavim...

inace radovi tj priprema za farbanje tece jako sporo jer sam kratak sa vremenom .

Photo003.jpg

DSC00658.jpg

DSC00656.jpg

DSC00659.jpg

DSC00660.jpg

rubove sam prosirio nazad i napred

ove felne 8j sa distancerima 35mm napred su 20mm

a i najverovatnije ce neke druge feluge jos sire da legnu ...

Link to post
Share on other sites

Meni se, licno, ne svidja.

Moc BMW-a ne ide uz neke tamo perle i neke djindjuve, i neko tamo.. zlato..

Respekt, Gadafi..

Moje misljenje..

Treba biti... JAKO, tamno..

Monolitno..Kompozitno..

Zavisi da li si presao u godine kada ga vise ne vozis kao pre.. nego lagano, polako..

Cool..

Ili ga zavrtis na nekoliko hiljada pa neka ispise sta ima i sta moze..

U svakom slucaju..

Sta god da uradis.. Lepo je.

Respect.

Link to post
Share on other sites

i ove su dobre ...prelepo stoje .

ali i one ce da odu (mozda ih ostavim kao zimske)...i necu da se smirim dok ne nadjem neke sa 3000 jota i rubom koji skuplja i usisava pesake pokraj puta, da nisam valjda dzaba sirio rubove

nesto ovako npr

normal_bmw-pictures-26.jpg

Link to post
Share on other sites

Jooo, ona slika, sa crnom petokrakom i zlatnim inbusima je qqlele!

I meni je Mr.BMW na Photoshopu tako odradio felne da vidim kako mu stoje,

i kontam da imam ideju za sledece farbanje!

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.