Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fin branik cini mi se da sam nesto slicno vidjao na nekim e46.

a taj branik 2x2 zadnjim izalazima ima ovde kod nas na jednom bmw-u ali da me ubijes nemogu naci fotku na comp uglavnom ja bi to odradio jer meni se nenormalno svidja taj izgled i na kockici sam ga imao i sad cu na baur cabria to odraditi samo cekam neke druge stvari da legnu na svoje mjesto

Link to post
Share on other sites

ma super pasuje...ja sam mislio da su neki plastikaneri ali vidim da je kvalitet odlican prva liga. .samo se zajebo za m pragove .poslao mi neke jedva da mogu da se nategnu na sajtne .nekako su mnogo tesni :) jedan sam pokusao da unistim tj iznervirao se i tresnuo ga od beton i nije se polomio :)

Link to post
Share on other sites

evo jos malo kako izgleda danas sam ga bas doterao u red da pasuje do yaya bez igde lufta

DSC00053.jpg

ma meni se svidja kako ispalo.samo me ovi M pragovi zaebavaju .kao da su malo tesni .ne znam dali je neki zajeb pa da su od kupea ili cabrija.ne znam ... :)

Link to post
Share on other sites

sutra bi trebao da pocnem zadnji deo .od slikica Mzadnjeg branika sa 4xDTM jos nista :) mozda je jos bolje znaci da to nije toliko vidjeno i cesta pojava :)

izdgleda da cu da okasnim sa farbanjem zbog pragova verovatno moram da narucim druge :)

Link to post
Share on other sites

haha, gadafi, znas sta sam primjetio, da nikad ne slikas auto da je u centru slike, uvijek mora da ti pobjegne u neki kraj :)

ps. imam u komp. masssuuuuu slika e36 bmw-a, i sve pretrazih i nigdje da nadjem taj branik sa tim izduvima....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

zna neko ko radi airbrush ? hteo bi da mi odradi amblem na haubi i gepeku u crno tj samo onaj plavi deo znaka prefarba u crno tako i na cepove na felnama.

ja sam pokusao na nekim rezervnim cepovima da odradim ali nije to to

Link to post
Share on other sites
zna neko ko radi airbrush ? hteo bi da mi odradi amblem na haubi i gepeku u crno tj samo onaj plavi deo znaka prefarba u crno tako i na cepove na felnama.

ja sam pokusao na nekim rezervnim cepovima da odradim ali nije to to

Pa brate ako nema to kod tebe u Schvici e da ga j....,ima tih bajkera sto farbaju sve i svasta vidi kod njih a ako ti nije problem tu je i Perki iz HR,on ima nekog lika sto mu je radio kamion,vidi slike u njegovom topiku.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.