Molim sve koji zive u Beogradu!


Recommended Posts

Molim sve koji zive u Beogradu i okolini da ukoliko vide Bmw e34 tamno plave boje Vr-423-16 da zaustave vozilo i uzmu broj mobilnog od vozaca.Taj auto se vodi na mog caleta i stalno stizu koverte iz parking servisa a ja nemam broj od tog novog vlasnika.Svaka informacija je dobrodosla.Unapred hvala.

Link to post
Share on other sites

Znas kada bi taj posle preneo auto, nikad, a mozda ni tad. Kakvih smradova ima. Izadjes mu u susret da ga ne prenosi, a on ti vraca ovako. Na giljotinu....

Link to post
Share on other sites

kako da ponisti registraciju? Valjda da odjavi tablice - to moze kao vlasnik, jos samo mu trebaju tablice da ih odnese u SUP ...

Link to post
Share on other sites

Ima procedura i to da se resi. Obrati se redakciji emisije ''SAT'' Oni su pre nekih godinu dana imali i clanke o tim problemima. Pisi im i da ti kazu sta da radis. Ali to se moze srediti. Odjavi se auto bez tog novog vlasnika pa neka se jebe onda kada ha negde zaustave i skinu mu tablice.

Link to post
Share on other sites

moj drug je imao isto iskustvo...

nije obracao paznju, pa kada su ga tuzili i pozvali na sud, otisao i objasnio im,

sud je izdao nalog za pronalazenje vozila, a policija ga nasla za 10-15 dana,

njega vise nisu zvali na sud jer je novi vlasnik morao da izmiri troskove suda i kazni ili da mu vozilo vrate vlasniku ako ne priznaje vlasnistvo...

poslije ga je i novi vlasnik kontaktirao i dogovorili su se da prevede auto...

uglavnom nije imao nikakve komlikacije osim tog jednog odlaska na sud...

Link to post
Share on other sites
moj drug je imao isto iskustvo...

nije obracao paznju, pa kada su ga tuzili i pozvali na sud, otisao i objasnio im,

sud je izdao nalog za pronalazenje vozila, a policija ga nasla za 10-15 dana,

njega vise nisu zvali na sud jer je novi vlasnik morao da izmiri troskove suda i kazni ili da mu vozilo vrate vlasniku ako ne priznaje vlasnistvo...

ovo mi deluje neverovatno izuzev u slucaju da je drug imao neke veze kod sudija da bi oni uopste pokrenuli tako nesto...

Nas sistem funkcionise po principu - Covek mora sam da se cuva, nije Drzava ta koja ce da ga cuva i stiti. Kada nastane problem i tada Covek mora sam da resava taj problem, nece Drzava da ga resava.!!!

Moj preddlog je da odes kod pandura ili u sud i da ih otvoreno pitas za savet...

I da sretnemo tog coveka na ulici, nece nam on dati mob phone...(meni mozda i hoce...hehe)...izvini za ovo zezanje...

Link to post
Share on other sites

ako mislis da imas problem, otidji pa se raspitaj u supu sta da radis, nacice ga oni ako sud pokrene slucaj...

sigurno po malo brines zbog toga, ali nemas razloga...

kada se prijavljuje kradja moras da kazes i kada i odakle, i znaci za 5 min vide da seresh...

raspitaj se u supu i bit ces miran...

pozdrav...

i obavezno prenesi nam sta se desilo da i drugi znaju sta im je ciniti, tj. ne ciniti u takvim slucajevima...

Link to post
Share on other sites

ti mozes odjaviti tablice...

njemu ce ih murija skinuti kada ga zaustave, ali ces covjeku napraviti trosak, da ga prevodi na sebe odmah...

a mozda mu je neko skinuo kaznu pre nego li je dosao do auta, pa i nezna da je dobio...

Link to post
Share on other sites

Nemoj da priajvljujes kradju jer on cenim da ima ugovor, tako da lazna prijava nije dobra po tebe. Ima nas iz Bg-a daj jos neki info ako imas pa ce se naci... A mislim da mozes da mu uradis nesto, ponistis regu ili odjavis auto ili sta vec...

Link to post
Share on other sites

Sličan problem je imao moj otac...

Lik kome je prodao auto je pucao na vozača GSP-a i pobegao tim vozilom....

Dolazila policija,sad stižu kazne za parking...Auto se vozi neregistrovan....

Povukli smo ovlašćenje...

Link to post
Share on other sites
pogledaj po oglasima vidjao sam ga redovno, lokacija mu je negde u Zemunu...

mojauto i polovniautomobili

vidjali ga i mi ali ga sad oglas nigde nema :clapping:

Link to post
Share on other sites

Covek ce platiti bez problema samo treba da se obavesti,tako da ako ga neko vidi slobodno ga zaustavitei on ce dati sve potrebne informacije.

Ne pise nigde ulica gde je bio parkiran,citao sam sad.

Link to post
Share on other sites

uh ja sam imao slican problem,prodao sam auto poznanicku,ali on se uvek pravio lud za te kazne,dam mu 1,2 puta da produzi registariciju,sledeci put nije bilo sanse dok ga ne prevede...............a mislio sam jednostavno da mu maknem auto,posto i dan danas imam sve rezervne kljuceve,sve sa alarmom i ostalim zastitama ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...