Redizajn sajta


Recommended Posts

S obzirom da smo usvojili resenje za dizajn clanskih karti, trebalo bi isti dizajn primeniti i sve ostalo sto ce se raditi, a i na ono sto je vec uradjeno - ovde mislim na sajt. Moj predlog je da se isti osvezi u duhu novog imidza koji bi bio jedinstven i karakteristican za nas klub. Predlog za novi izgled je tu, nema vecih promena sto se tice funkcionalnosti i rasporeda pojedinih elemenata, uglavno je to kolorna shema i zaglavlje.

Predlog je otvoren za savete i sugestije, i svaki komentar je dobrodosao :preved:

klub3kk0.jpg

Link to post
Share on other sites

Bilo bi zanimljivo da ima malo flesh animacija ili da se ceo uradi u fleshu. Previse mi izgleda standardno.

Vidi, sto se tice flash-a, nije lose, ali bih ipak to izbacio iz prostog razloga jer bi se ucitavanje stranice usporilo, jos ko je na dial-up do k.... Jbg nemaju svi adsl pa da samo bleskaju stranice.

Inace sam predlog za pocetnu stranu je OK, sem sto bih izbacio sve reklame kao sto su lovato Rasic, pol. automobili itd. Tacnije, neka admin stavi reklamu ali pod uslovom da se recimo svim clanovima sa clanskim kartama odobrava popust od recimo 10-20% ili koliko vec moze, na sve radove u reklamiranoj radionici, autokuci ili sta ja znam ko bi se reklamirao tu. Ostali sajtovi tipa pol. automobili, bi se prebacili u recimo prijateljske sajtove. Naravno u te prijateljske sajtove ne ulaze kao sto rekoh radionice itd.

Voleo bih da cujem vas komentar na moj predlog.

Link to post
Share on other sites

Plavo je sirok pojam, na koju tacno mislite? :preved:

konkretno mislim na kompletnu probaj malo ubiti ton jer je pre kričav i čim otvoriš forum ubijat će ta kričavo plava, pogotovo ako sjediš u mračnoj prostoriji.

Link to post
Share on other sites

meni licno se jako svidja , i ta boja i sve ostalo .......svaka cast autoru

posto je kick zaduzen za sajt , cekamo jos njegov glas i onda bi mogli da realizujemo projekat

NIRVANA .... jbg veruj mi da od svih navedenih koje reklamiramo imamo jako korektan i profesionalan odnos ..... pomazu kad nam zatreba pomoc bez razmisljanja ..... cak smo od nekih i dobili parice kad su nam trebale da bi se trkali na batajnici ..... tako da bi bilo jako nekorektno sa nase strane da ih izbacimo .....

Link to post
Share on other sites

sajt je extra odradjen svaka pohvala stvarno.....sto se tice sponzora firmi to ostaje dace bog da ubacimo jos neke sponzore svi su nam oni izasli u susret....

Link to post
Share on other sites

meni si jako svidja u estetskom smislu.

i bas mi je cool sto je ovako diskretan i direktan.

Cak mi je i sasvim dovoljno germanizovan, sto mi je takodje cool :preved:

I ne bih menjao nista jos za neko vreme

pozdrav svima

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...