veliki brat


Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najzad izbacise zivotinju, yesssssss. E [kick] ti imas neke dojave, drugi put za redom pogadjas :D

Ne pogadjam imam dojave :pilot:

Link to post
Share on other sites

Iskreno da vam kazem dosadan je VB bez Bureka. Kako ih je samo strucno zajebavao. Onoj Godzili kad je odvalio kako ruzne noge ima, ova umalo nije izgorela. Totalni je kreten Burek, po meni nisu trebali da ga izbace bilo bi zanimljivije a i mozda bi se neko tamo i potukao do kraja.

Link to post
Share on other sites

i ja mislim da su se zajebali sto ga izbacishe , ali boze moj ako bude kao i prosle sezone ...... vracanje .... eto i njega nazad

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaha..... joooooj... koji ste vi kraljevi... prvo sam se isplakao kad sam citao dragancetovo objasnjavanje ulaska u kucu... hahahahahahahhahahaha... i sve vreme se smejem... niko ne gleda, sranje... a saznaje se da se i novine citaju... hahahahahahahahhahaha.... moram vam priznati da sam i ja gledao dok je burek bio tu... bilo mi je zanimljivo da gledam kako nervira sve po kuci zato sto je debil, i jos kada izadjem sa nekim drustvom, i vidim kako je uspeo i njih da iznervira, odusevim se... :good: :) :D i sada kada je izbacen, ne gledam uopste... par vas je spominjalo beogradjanku... kapiram da se pola grada lozi na nju, ali ne shvatam zasto... riba ni malo nije lepa... stalno drzi ogledalo i drka nesto po faci... i yebes ti ribu koja je lepa samo kad je nasminkana..... pritom... imam ortakinju koja zivi u njenom kraju i zna je iz vidjenja... kaze da je mala nevidjena sponzorusa, sto se moglo i primetiti, tako da se dogovorite ko ima najbolju benku, pa da je vozi kuci :preved: :preved: :preved: :D

p.s. nadam se da nisam narusio ceo forum sto sam malo psovao?

Link to post
Share on other sites

........ a najjace je kad je rekla novinarima da ......jos uvek nevina ..... i da to nije marketinski trik.......

Link to post
Share on other sites

Nisam pratio to ove sezone, uopste, gledao asm nesto malo onaj prvi serijal, kad je jos bilo kao "cudo VB"...

i od tada ne. Ovi novi su ocajni.

Inache, jednom prilikom sam gledao, bila neka glupa prica bla bla, o cemu neznam, uglavnom dotakli se automobila, pa se ispostavilo da onaj bosanac vozi 325 1995 a Miki oce da kupi Bmw

Link to post
Share on other sites

........ a najjace je kad je rekla novinarima da ......jos uvek nevina ..... i da to nije marketinski trik.......

to nisam cuo, ali sam cuo da je burek reko da je smrt za zene, a lik sa 26 godina nikad nije pipnuo nekoj devojci nogu, a kamoli ista vise... nije ribu imao lik.... a smrt je za zene, i otiso je u kucu da se ozeni :good: :) :D :preved:

Link to post
Share on other sites

Nisam pratio to ove sezone, uopste, gledao asm nesto malo onaj prvi serijal, kad je jos bilo kao "cudo VB"...

i od tada ne. Ovi novi su ocajni.

Inache, jednom prilikom sam gledao, bila neka glupa prica bla bla, o cemu neznam, uglavnom dotakli se automobila, pa se ispostavilo da onaj bosanac vozi 325 1995 a Miki oce da kupi Bmw

koji bosanac?jel onaj sto je izasao ili ovaj drugi?

Link to post
Share on other sites

i ja sam cuo da onaj ELMIR valjda vozi bmw ali 525 tds ....... imamo mi insajdere i to sa foruma , naravno ni reci ko je u pitanju

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

B92 Info Vesti Hronika

Poginulo troje učesnika VB-a

29. decembar 2007. | 09:44 -> 11:16 | Izvor: B92

Beograd -- U saobraćajnoj nesreći koja se noćas dogodila na putu Obrenovac-Šabac poginuli Stevan Zečević, Zorica Lazić i Elmir Kuduzović.

Nesreća se dogodila na šabačkom putu u naselju Ušće, kada je automobil kojim je upravljao Elmir Kuduzović zbog neprilagođene brzine izleteo iz jedne krivine, prevrnuo se na krov i sleteo u rečicu Vukodraž, nekoliko kilometara od termoelektrane "Nikole Tesla".

Vladimir Sarić, četvrta osoba koja se nalazila u automobilu i sedela na suvozačevom mestu, uspeo je da se izvuče iz automobila i zatraži pomoć od čuvara voćnjaka Nikole Negran, jedinog očevica te tragedije.

"Izašao sam na kapiju, kad čujem neko viče u pomoć, pošao sam tamo da vidim. Prišao mi je momak, rekao je da pomognem, ima troje u vodi. Dovedem čoveka u portirnicu, dam mu ćebe, onda smo zvali miliciju", rekao je Negran za B92.

Sudeći po tragovima kočenja, a kako je za B92 potvrdila obrenovačka saobraćajna policija, Kuduzović je u krivini na kojoj je bilo dosta leda, umesto da uspori, dodao gas i tako u potpunosti izgubio kontrolu na automobilom sitroen C4.

Ispred sitroena, u drugom vozilu putovale su takođe bivše ukućanke "Velikog brata" - Tanja Obradović i Jelena Žeželj. Tek kada su prešle most, primetile su da nešto nije u redu i vratile se nazad.

Prema nepotvrđenim informacijama, automobil u kome su poginuli ukućani VB-a je iz Beograda vozio Vladimir Sarić, a u Obrenovcu je za upravljač seo Kuduzović.

Kako B92 nezvanično saznaje, ukućani Velikog brata kretali su se šabačkim putem brzinom većom od 120 km/h. Za sada još uvek niko iz saobraćajne policije nije mogao da potvrdi da li je vozač bio u alkoholisanom stanju.

Stevan Zečević (rođen 1983, živeo u Novom Sadu), Zorica Lazić (1983, Zemun) i Elmir Kuduzović (1981, Tuzla) su učestvovali u ovogodišnjem izdanju TV reality show programa "Veliki brat", koji se emituje na televiziji B92.

151071260247762a7faba79pn0.jpg

Ljudi, skamenio sam se. Nek im je laka zamlja :D nemam vise komentara!!!

Link to post
Share on other sites