Sign in to follow this  
lumber

BMW CS (Zlooooooooooooooooo)

Recommended Posts

Ja sam ostao bez teksta,pa ovo nije normalo,sta reci ...

112070402zbmwconceptcsapw0.th.jpg

112070411zbmwconceptcswcj4.th.jpg

112070417zbmwconceptcsiop2.th.jpg

112070416zbmwconceptcsgwb1.th.jpg

Mislim da se nismo najbolje razumeli :D Nikada necu voziti automobil, koji razmislja umesto mene, upravlja sam sobom umesto ja njime, a po najmanje da on vozi mene umesto ja njega. Pa meni se na vrh k... vec popeo ASC koji moram da iskljucujem pri svakom startovanju motora.

Ova 8-ica bi mi resila sve dileme po pitanju automobila :) , a da je CS tehnicko savrsenstvo ispred svog vremena - definitivno jeste i da li sam ponosan na BMWa jer ga je bas on izbacio - jesam, pa ko voli nek izvoli...pozz

Stara 6-ica i 7-ca (Transporter) su sigurno dva najlepsa utomobila sto je BMW napravio :D

Iskreno receno, auto stvarno izgleda kao zlo! B) Samo cini mi se da se ovim gubi ona draz za obicnim, pravim bmw-om. Je*es ti to, sto kaze schnitzer, da on vozi mene, a ne ja njega! Sva `sreca` pa smo mi jos daleko od toga, pa cemo jos dugo voziti prave...

Al ova zadnja Alpina E38 :) :( quuquuuuuu mene majko, vozio bi ga samo nedeljom i palio kandilo u njemu :) B) uhhhhhhhhh!!! Ipak razumem Draganceta u vezi bubrega :) mislim...(delimicno)

Kako ono bese u mercedesu se voze, a u BMW-u mi vozimo....

Pa ako je tako, Sto manje Elektronike!

POdrzavam ljude oko stavova. Iskreno ni meni nije nesto zapala za oko ( ne kazem da je ne bih vozio ), ali 850, 750 i 635 su moji lepotani.

E24, E34, E32, E30.

Svi se mi odusevljavamo sa kolma iz svog doba. neki novi klinci ima da pakuju ove nove svemirske modele, a meni ce kockurine e30 , e28ice uvek biti na prvom mestu. Dobri stari bemvejci, iz vremena kad nije svaki dripac na ulici mogao da vozi bmw, kad se na ladu i stojadina cekalo u redu.

E30 - analogni auto u digitalnom vremenu - I LOVE IT :D

Verovatno ste svi videli do sada da je amere uhvatio neki retro fazon , mustang, novi kamaro SS, nesto sam razmisljao o takvoj sestici, ono fazon i linije 80-ih u novom mladom pakovanju,sta mislite o toj kombinaciji?

Salvatore, bas si ga 'ubo' :D :D

-MunzeKonza!!

Ali i ja moram da priznam da je do j.....!

Kako ono bese u mercedesu se voze, a u BMW-u mi vozimo....

Pa ako je tako, Sto manje Elektronike!

Mocno izgleda spolja, a mene iskreno nerviraju uredjaji tipa: prati belu liniju, daje migavac, ubacuje u rikverc, sere ti dok vozis i slicno...

Ako znas da vozis ne treba ti robot vec automobil. Jos kad vidim da prave "okrugle automobile" e onda popiz...

Da, i ja se također slažem sa većinom da ovo nije ništa za mene..Definitivno auti starijih generacija tipa e36 ili e39, ali meni posebno dragi su još stariji tipovi BMW-a tipa e24, e28 ili čak ako se negdi da nać i e9, e10, e20...To su najbolji auti, nema puno elektronike, a i ako ima nije sve barem digitalno i nema pustih čipova, nego i pomoćnih mehaničkih djelova...Ja to volim zvat ''Stara elektrika'' :drinks:

Sign in to follow this