All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Nismo

Opruge e 46 320d

Tri sive tufne su stock, potvrdjujem.
  3. Today
  4. Golub

Oglasi

Malo mi je cudno da nema fabricki radio a ima multi volan, vrv crko pa zamenjen sa ovim
  5. ralle

Opruge e 46 320d

bilo ko?? malo sam cackao po internetu i rekao bih da su fabricke standardne sa 3 siva kvadratica obelezene, ali aj neko da potvrdi, da ih ne narucujem uzlaud...hvala
  6. Yesterday
  7. Nemanja-e36

e36 318i

Ah ne znam za polovan... Ko zna kakav je on. Levi tocak ima lufta bas kad se gurne malo jace dok desni ne mrda. Ne cuje se lezaj jos ali kontam uskoro ce poceti da bruji! Ne znam sad cuvam pare za limariju, sad sledeci mesec bi trebalo da je radim nadam se!
  8. Zeljkamp

Oglasi

Odlican ! Eto prilike za one koji traze dobre i ocuvane e39-ke. Jedina mana je oprema, koje skoro i da nema. P.S. Obicno primerci sa slabijim paketom opreme mogu da se nadju u ovakvom stanju.
  9. Desmo

Oglasi

Ako je ovo sto pise istina, prezalio bi mu sve. Pa i nefabricki radio 😂
  10. DangaraBMW

BMW e46 316i daily

Nije, u Niksicu je...trzni centar Lakovic 🙂
  11. NikNS

e36 318i

Ako se tako gadjaju cenama kontam da bih ja uzeo polovan levi. Lezaj kao lezaj ne utice na simetriju tipa kao paknovi amorti itd. Uzmi ti jedan pa kad zvekne drugi nekad posle finansinski ces biti oporavljen da uzmes drugi ili sad uzmi jedan nov al febi ili nesto jako. Raspitaj se kolko su preko jer pvde cesto marze otkidaju pa nek ti neko donese ako neko krece nazad. Sent from my SM-J730F using Tapatalk
  12. dredger

BMW e46 316i daily

Ovo onaj dugacki izlog u Pg?
  13. stefan.bmwxdrive

Vibracije ručice menjača

Najgore od svega, prodavac mi je dao garanciju, i sve popravke je on plaćao, i sada opet ovo mora da plati što cvrkuće. Žao mi je čoveka jer je korektan bio skroz, a pukao je skroz na prodaji...
  14. stefan.bmwxdrive

Vibracije ručice menjača

Da, ali to je fiat. Ja kad sam kupovao računam BMW je ipak ozbiljna marka auta, ne bi trebalo tako. Pre toga sam imao audi a4, i sad ga imam, doduše benzinac ali nema bilo kakvih problema već 100.000 Definitivno izgleda da su mnogo zabrljali sa motorom, a ja to nisam znao pre kupovine i jbg, bolje da sam uzeo stariju peticu xdrive. Posle svega remontovanog, i stavljenog drugog motora od 120.000 km, nešto cvrkuce ujutru na hladno paljenje. I nakon popravke koja je koštala 5000e auto je sada opet u servisu, zbog dotrajalih španera izgleda. Iako su i jedan i drugi imali servisne knjige u Austriji, redovno održavani...
  15. njegovawisost

Oglasi

Nema ni fabricki radio
  16. Licno gledao kako coveku iz kraja gori Fiat Stilo jer se fabricka instalacija zapalila.
  17. njegovawisost

Vibracije ručice menjača

Ni jednom 😂 Kako da ne. Ne zezaj. Ovo s N47 ga kvalifikuje jednom od najgorih motora u zadnjih 30 godina proizvedenih. 2011. godiste auto... Nadam se da su sa B47 ispravili brljotine.
  18. Ima onaj fijat sto se zapali sam od sebe jer je instalacija tako dobra
  19. pcx

BMW e46 316i daily

Volem mesnate volane, pa to ti je! Extra! Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
  20. ilovebigasses

BMW e46 316i daily

Uh, dobar 👍😊
  21. Kojem to najgorem fijatu puca lanac i motor?
  22. Nemanja-e36

e36 318i

Trazio sam prednje lezajeve, naravno menjao bi oba prednja jer kontam da treba u paru menjati i ako je meni desni jos dobar ali opet... GSP 2900din, optimal 4400din, MOOG 4200din, onda ima FAG i FEBI ali oni su vise nego duplo skuplji. Po vama sta bi bilo ok da kupim?
  23. DangaraBMW

BMW e46 316i daily

Update 🙂 Stigao i M volan, bez komandi, ali smo i to rijesili 🙂
  24. Nemanja-e36

e36 318i

Nsao sam. jedan lik mi je posao slike sa svog m43 i nasao sam sve. Nisam video pipicu jer ju je crevo zaklanjalo... Sad sam stavio sve kako treba! Evo ova pipica je u pitanju, odma iza alternatora!
  25. stefan.bmwxdrive

Vibracije ručice menjača

Je l' isto N47 ili? Ma izgleda da je to definitivno mnogo loše napravljen motor. Malo sam se pokajao što sam uzeo auto sa tim motorom, ali šta je tu je. Voziće se par godina sigurno, sledeće godine planiram lanac da mu promenim, za svaki slučaj, da ne bude opet zamena motora. 😂😂😂 Ovaj sad ima 120.000 ali što je sigurno, sigurno.
  26. Kod mene ne trese
  27. njegovawisost

Vibracije ručice menjača

Ajd sad opet ce neko da kaze da je N47 odlican motor... Ovo se ni najgorem FIATu ne bi desilo
  28. Sale-Sombor

Bmw 320d M 150ks

Po meni su dve opcije najbolje ili da stavis onu koja dolazi umesto svetla za tablicu ili ona druga koja dolazi komplet sa bravom za gepek i tu se stavlja. Ja sam cak uzimao i one sa wifi prijemnicima, gde ne moras da provlacis kablove kroz auto, ali sam imao lose iskustvo sa samim prijemnicima, posto se desavalo da vrlo brzo pocrkaju.
  1. Load more activity