All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. NikNS

Oglasi

Veliki servis drugara izasao 1450e pre neki dan plus ostalo kvacilo zamajac i par sitnica. Jos dobar nam prijatelj radio auto tako da definitivno nije jeftino a moze otkriti jos dodatih problema... Sent from my SM-J730F using Tapatalk
  3. Delija

Oglasi

EfficientDynamics
  4. NikNS

Oglasi

Deluje pazeno, vidi se da je presvlacen volan, da je proveo 3 dana u perionici tipa ali deluje ok. Bar sa slika deluje negovano. Jedino mene uvek drze u pripravnosti ove hdr slike i efekti sa instagrama cuda mu*a da auto sto lepse izgleda a nigde slika motora, ili sa kanala da se da prikaz i sl. Skoro da vise niko ne zadize tepih u gepeku da slika lim i slicno. Malo slika ali deluje kao potencijalni ako te zanima definitivno vredi videti Sent from my SM-J730F using Tapatalk
  5. dredger

Oglasi

Za v servis spremis soma.
  6. dredger

Oglasi

Pise da je iz Nemacke uvoz. Lepo izgleda inace. Nista dok se ne vidi uzivo.
  7. Djoksa530i

Oglasi

Misljenje? https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/14308980/bmw-320-20-d-m-paket Aktuelna cena za veliki servis za ovaj model? Ovo je motor od 184hp samo za belgijsko trziste
  8. Delija

Oglasi

Verovao ili ne, u varijanti koja se nudi na nasem trzistu - i na G20 je tempomat "dodatna oprema" U Nemackoj ne mozes da pazaris bez njega, naravno. Isto tako u USA ne mozes da pazaris bez professional navigacije, koznih sedista i bar Hi-Fi paketa ozvucenja.
  9. smg

Oglasi

Brate, da li je moguce da ih prave bez tempomata ... majko jedina ... Za manuelnu klimu nemam sta reci ... DACIA
  10. Today
  11. marko13

E46 325Ci

Pa nije ovo F1 😀 ali ok. Sto se performansi tice malo se raspitaj. cak je podlozniji prevrtanju auto kada je patos! ali ok, neka ja lupam... Svakako auto je top, felne surovo dobre izgledaju. 😉
  12. La Haine

E46 325Ci

Taj M je projektovan da dedica moze da ga vozi po pijaci #nemate pojma
  13. Djoksa530i

Oglasi

Sa kakvim se predznanjem ide u kafanu
  14. NikNS

Oglasi

Ma oglase pise i kurta i murta. Klotare mrtve ubijene. Em udarano em razdrndano. Dovoljno pogledati oglas od 5500 6000 soma E46 to je jedino dobar primerak. Ovo ispod za 2 soma je cista vencanica. Sent from my SM-J730F using Tapatalk
  15. Marence

E46 325Ci

Znam da sto se tice performansi nije patos uvek najbolji, spustio sam ga da bi dobio "nadrkaniji" izgled, nista vise, da bude lepsi, po meni. Bice uskoro jos slika, trenutno lose vreme
  16. La Haine

E46 325Ci

Jeste nizak, ali moze jos dole. Koncept tog auta nije kao kod npr Talijana nekog sl..R8 npr Dobar je autić, nema više bakuti da daješ da ga vozi!
  17. La Haine

E46 325Ci

Taj auto uopste nije nizak, a voleo bih da vidim neki F1 da ne drlja po pisti dole..ima takav Juan Manuel Fanđo
  18. La Haine

E46 325Ci

Da da, sigurno..Colin McRae Ne lupaj
  19. Delija

Oglasi

Osim M Sport paketa - skoro pa klotaric. Manuelna klima, mali displej, nema ni tempomat I jos nesto - ima parking senzore napred, a nema dugme na centralnoj konzoli za ukljucivanje??? Znaci, lupan, pa branik zamenjen prvim na koji su naisli na otpadu.
  20. marko13

E46 325Ci

Ne znam da li ste obratili paznju ali bukvalno svaki bolji auto nije ni najmanje nizak. Kada pogledas neki M ili 911 ili AMG ni jedan nije patos. Tajna uspeha/performanisi nije patos vec dobro vesanje. Cak su dokazali da sem za stazu patos je losiji po performansama i manje bezbedan.. Da ne mislis da ti pljujem nesto kola. Kola su retko lepa!!!
  21. La Haine

Nesto malo iz Evrope, GT3 serija 2017

U 2019. se ne vozi Blancpain u profi postavi, voze ga neki amateri sa jednom šesticom u enduransu, prosle godine je ucestvovao i jedan amaterski tim u sprintu. Profi sekcija sa M6 mašinama je prešla na -Intercontinental GT challenge Schnitzer i Walkenhorst servisiraju mašine, vozači fabrički standardni iz BMW. Bathurst 12 sati-Australija i California 8 sati su prošli, bolji ucinak je iz druge trke, Šnicer dobar u obe, ali bez podijuma. Sledeća je krajem jula -24 Spa Francorchamps, veliko okupljanje sa Blancpain, tu brane titulu od prosle godine. Krajem avgusta je Suzuka 10 sati, krajem novembra Kyalami 9 sati- Južna Afrika. WEC Sebring proslog meseca, drugo mesto.. Ide 8 sati Spa Francorchamps 4.maja i kraj sezone je na Le Manu 15. juna. U WEC ocekujemo hyper car, novu mašinu od "neke" sledeće sezone. Imamo i Nurburgring 24 sata u drugoj polovini juna.
  22. marko13

Bmw 320d M 150ks

Imas li stvarno Brembo kocnice? Ako nemas onda je po meni jadno da to kacis! Ofarbaj lepo u neku lepu boju i uzivaj. Ako stavis to satro Brembo to je kao one slike gde na Ladu samaru kace znak BMW A jos jedna stvar, mozda ja gresim ali koliko se secam za kocnice samim tim i celjosti je bolje da se sto bolje hlade. Ne vidim razlog zasto bi ih ti "ususkavao"
  23. Igor_NS

Bmw 320d M 150ks

Da li je neko stavljao ove navlake na kočione čeljusti? Šta mislite o tome, kako će se uklopiti, i koje dimenzije bi mi trebalo, ako je neko već radio. Kako se one pričvrste, lepe se ili? Dvoumim se između tih navlaka, ili da obojim čeljusti u onu plavu M boju.
  24. Igor_NS

E46 325Ci

to je to tek sad felna dolazi do izražaja
  25. marko13

E46 325Ci

Felne su ludilo, samo je meni iskreno mnogo nizak. Ja bih stavio to sport vesanje ali digao na najvisu mogucu tacku.
  26. marko13

F10 525d 2010

Svaka cast. Ovo volim da cujem... Hocu reci neko ko bas primecuje stvari. Vecina "tera dok ne stane" Javi kada budes prodavao kola 😉
  27. marko13

1989 E30 320i

Nisi ti video moju kocku nije bila nikakav showoff/ložačka ni najmanje, nista se nije videlo. Ono sto je meni bilo je da je sve ispravno. Ali ne u stanju da moze da se "tera" po lokalu. Vec da mi u sred noci dune da odem negde preko. Znaci u najgorem slucaju da moram da dospem gorivo izadjem na autoput i da ga vozim bez gasenje 150+ par h i tako i nazad! Tako sam odrzavo moju kocku. Ne kapiram zasto ti nije jasno to oko cene filtera za E30/F30 ako ga uzmes u ruku vidis da je manje vise isti, isto treba materijala, isto treba radnih sati.... Zasto bi jedan bio znacajno skuplji od drugog?!?! Isto oko guma? Pa gumu moram da kupim pa moram. Gumu kupim novu da li vozio Juga E30 ili F30 Prosto mi treba guma. Kada si na putu ne pita te put koliko je star auto! 😀 treba ti nesto da te drzi na putu. Ne vidim kako tu mogu nesto da ustedim.... Ili imam gumu ili nemam. A oko cene guma, pa nisam ja kriv sto je 205/55/15 uzasno retka guma pa su cene od 100e pa navise po komadu. Glupu Fuldu koja nije nista spec sam placao 100e komad a Continental koja je top da se u zivotu lepse nisam vozio je bila oko 150e komad. A vecina i ne pravi te dimenzije. Na sve to kada dodam da je neke delove uzasno tesko naci dosao sam do zakljucka da nisam dovoljno bogat da odrzavam kocku 😂
  1. Load more activity