Recommended Posts

Meyle(valjda su iz Nemacke,zaboravio sam) daju 4 godina garancije,ali za Srbiju daju 2 godine radi nasih prelepih puteva...kvalitetni su,do sada nisam imao reklamaciju(Doduse nisam mnogo ni ugradjivao,od skoro sam poceo da radim sa njima)

Link to post
Share on other sites
Zanima me vase iskusto sa gore pomenutom markom MEYLE citam i gledam po ostalim forumima da su ramena selene blokovi i ostalo sto ide sa trapom mnogo kvalitetnije od njih nego ono sto fabrika postavlja.

http://www.meyle.com/html/techtips/index.php?lang=2

To je obicno smece od proizvoda,od mnogih nemackih proizvodjaca oni su najgori,uzimao sam 2002god. i 2003god za moju radnju Meyle u veleprodaji DiS comerc u Bg.Imao dosta reklamacija i onda sam prestao da kupujem tu marku,desavalo mi se da prodam stabilizator danas a da mi se sutra vrati jer se jednostavno slomlio,pa da ga je vozio na reli trke to se ne sme desiti,lageri su im solidni dok je trap dno dna!!!

Link to post
Share on other sites

Sto kaze covek, nije to bas vrh marka. Ali.. ovo je Srbija ljudi su navikli na ""dobre"" polovne delove pa se sada raspametili kada su videli bilo sta novo. Ljudi jesu u ekspanziji, cestitke za komercijalu!

Link to post
Share on other sites

Nije niko rekao da je smece. Ali je daleko od vrha! A drugo to sa garancijom je vrlo zeznuto kod nas. Dobijas i garanciju na gume pa ti niko ne uvazi garanciju ako se nesto desi posle 6 meseci samo kazu sam si kriv itd.... Naravno da covek moze da se ganja ali to traje i vecina nema nikakav racun za to. Prvo zato sto sve kupuju i ugradjuju majstori koji niti imaju firmu niti ista, a musterija nikada ne vidi racun. Niti ima predstavu sta je radio na kolima. I veruj mi to je vecina, Nisu svi zaljubljenici u kola. Pored toga brdo ljudi ne vozi jedan auto preko 3-4 god Tako da je racunica prosta, vrlo malo njih se vrati na garanciju. Sve ti je to marketing.

Link to post
Share on other sites

Pre par godina se pojavila firma,tj brend ali nisam siguran da li je to ova marka,gde je recimo cela viljuska za e46 bila skuplja od fabricke i garancija isto toliko veca to je bilo u nekom auto casopisu davno tako da se ne secam svega

Link to post
Share on other sites
Nije niko rekao da je smece. Ali je daleko od vrha! A drugo to sa garancijom je vrlo zeznuto kod nas. Dobijas i garanciju na gume pa ti niko ne uvazi garanciju ako se nesto desi posle 6 meseci samo kazu sam si kriv itd.... Naravno da covek moze da se ganja ali to traje i vecina nema nikakav racun za to. Prvo zato sto sve kupuju i ugradjuju majstori koji niti imaju firmu niti ista, a musterija nikada ne vidi racun. Niti ima predstavu sta je radio na kolima. I veruj mi to je vecina, Nisu svi zaljubljenici u kola. Pored toga brdo ljudi ne vozi jedan auto preko 3-4 god Tako da je racunica prosta, vrlo malo njih se vrati na garanciju. Sve ti je to marketing.

ja sam poceo od skoro da radim sa njima(mozda ima par meseci nebitno)i u BG-u kod generalnog zastupnika su mi rekli da je kod nas garancija smanjena na 2 godine radi nasih kartera po rupama....i za sad jos nisam imao reklamaciju(pu pu da ne ureknem :huh:)videcemo za kasnije....

Link to post
Share on other sites
Pre par godina se pojavila firma,tj brend ali nisam siguran da li je to ova marka,gde je recimo cela viljuska za e46 bila skuplja od fabricke i garancija isto toliko veca to je bilo u nekom auto casopisu davno tako da se ne secam svega

kako se zove firma koja prodaje djelove koji se isti ugrađuju u fabrici ?

Link to post
Share on other sites

Prije dvije godine ubacio sam MEYLE filter ulja u automatski mjenjac...kaze gospodjica kojoj sam prodao auto da jos uvjek salta bez problema.

A proslo ljeto sam na petardu ugradio MEYLE kocione obloge rucne kocnice, nakon dva-tri podesavanja drze dobro na uzbrdici...

Link to post
Share on other sites
ja sam poceo od skoro da radim sa njima(mozda ima par meseci nebitno)i u BG-u kod generalnog zastupnika su mi rekli da je kod nas garancija smanjena na 2 godine radi nasih kartera po rupama....i za sad jos nisam imao reklamaciju(pu pu da ne ureknem ;))videcemo za kasnije....

Kada je proizvod los marketing mu je dobar a pakovanja su im dobra dok je proizvod u njima los,to vazi za sve proizvode ne samo kod auto industrije,za Meyle govorim iz licnog iskustva,ramena,spone,silen blokovi su im stvarno losi barem tada kada sam ih kupovao,ko zna mozda su se poboljsali ali u moju radnju taj Meyle nikad nece uci!!

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

E, neki dan mi kazu da za moj auto meyle ima viljusku na kojoj se kugla moze skidati i menjati (navodno nije uliveno, nego je na neku foru sa poklopcem usrafljeno), posto inace moram da menjam celu viljusku kada mi kugla ode, sta vi mislite da li to moze da bude lose sto je tako napravljeno?

Link to post
Share on other sites