Recommended Posts

E pa posto sam se prijavio za glasanje auta meseca evo i par slika jos....

Pozdrav svim ljubimcima BMWa

23736983wq3.jpg

54191139oa2.jpg

54901024uj4.jpg

72895387pj9.jpg

25359602bi5.jpg

34994803vz2.jpg

E za danas je dosta sutra to je ustvari danas ce biti jos..

Link to post
Share on other sites

moram priznati da sam i ja bio zbunjen slikom, inace opremljen po mom ukusu,mozda ne bih bas te felne stavio ali svakako odlicno cuce na njemu B)

Link to post
Share on other sites

E jeb... mi mat.... nemoj se uvrijediti ali na M-u ovakve stvari ići raditi je po meni morbidizam , stvarno nerazumjem ovaj German stile tuning , pola od jednog modela pola od drugoga, meni osobno ovo izgleda odvratno, sve u svemu auto ovako na oko lijepo izgleda osim prednjeg kraja koji nagrđuje cijelu sliku, ali sve je stvar ukusa tako i ovo

Link to post
Share on other sites

sve je to od E46...

Ja ti nisam u nemackoj.....

Kad bi svi imali isti ukus kuda bi to vodilo....

ima ljudi koji su u stanju da useru auto sa nekim ruznim spojlerima...nalepnicama itd...

Jbg....ovaj prednji deo se radio 2 meseca dok je ispao ovako perfektan...

Stvar ukusa....

a voleo bi da vidim tvoj auto PERKI...

Pozdrav svima..

Link to post
Share on other sites

Meni je extra svaka cast na ulozenom trudu B) :pilot: ipak imash ovde ljude koji se vredjaju na to kao da si im odsekao desnu ruku al opusteno iskuliraj se takvih komentara....... :lol:

Link to post
Share on other sites

primetio sam da ovde ima takvih...

a sto se tice tvog Dzoni 2,7 turbo svaka cast na autu i zasluzio si prvo mesto...

jer vidim da si i ti ulozio vremena i truda i tako ti se to i vratilo...

necu dalje da se opterecujem oko ovoga..

Pozdrav svima....

Link to post
Share on other sites

U principu ljudi lose mesaju 2 modela ali je kod tebe to extra ispalo i meni se jako svidja! Po hiljaditi put, o ukusima se ne raspravlja! Ako se tebi svidja onda je extra! Sve je lepo uknapovano i stvar je tvog izbora kako ce izgledati! Inace makina je haos, i da te lepo sluzi!!! :lol:

Link to post
Share on other sites