Recommended Posts

Da predstavim i ovdje svoju vozilicu...radi se o 318i M40 kupljen prije pola godine

prvo učinjeno je veliki servis, novi diskovi i pločice, izvađen plin, malo estetike:zatamnio stakla zadnja, pocrnio bubrege, stavljen malo bučniji zadnji lonac...za proljeće u planu alu felge, neko spuštanje, možda m-tech branici, sve ovisi kako financije budu dozvoljevale...

evo i par slika

dsc00116ov.jpg

dsc00117gc.jpg

dsc00007ne.jpg

dsc00110.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Nakon prošlomjesečne borbe sa strujom (reparirani anlaser i alternator, kupljen novi aku), jučer promijenio i posljednje kritične stvari...

-hladnjak koji je curio, pa se ne mogu načudit kako ona zaštitna plastika izgleda odlično kad je suha i kako ništa ne kapa poslije žešče vožnje

-visko :msn-wink: nakon gotovo godinu dana mogu se mirno vozit kroz grad i snimat maloljetnice umjesto kazaljku temperature

vrti se, vrti...

img046jc.jpg

Još ugrabit mjenjač pošto su mom vrlo vjerojatno sinhroni 3. i 4. rekli "ajd bok" i diff mi se povremeno čuje da zuji...čisto da imam miran san...

i za kraj jedna umjetnička...

img030og.jpg

Nažalost zbog katastrofalne financijske slike radovi će stagnirat do kraja ljeta dok se ne zgrne neka lova od sezone...novi posao će valjda donjet neki pomak :laugh: pa će se sredit ovjes i limarija odozdola i neke felge pripremit...

pozz do daljnjeg...

Link to post
Share on other sites

Fina kockica, odradi joj stakla i felnice i neces ga moci prepoznati xexe Neka te sluzi druze kao sto je mene moja e30tica sluzila

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Dugo me nije bilo pa da se vratimo iz mrtvih. Ništa se pretjerano nije radilo, samo nužni zahvati.

Promjenjene prednje vilice skup s kuglama, ležaji isto prednji, nasuo antifriz, vratio termostat koji sam izvadio davno jer je zaglavio zatvoren, zimulje su gore, skratio opruge tako da je nos pao za cirka 3 cm. Sad je spreman za zimu i ne namjeravam ništa mjenjat do proljeća.

Evo i jedna slika trenutnog stanja...

img048l.jpg

pozdrav

Link to post
Share on other sites