Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

VIN ti je broj karoserije. Mozes ga videti iz saobracajne dozvole, ili direkt na karoseriji zavisi gde je od modela,

pocinje sa WBA pa brojevi.

Odes na sajt http://bmwfans.info/vin/ ili slicno, i ukucas 7 zadnjih cifri i izacice ti podaci, koji je model,koja godina,

oprema i ostalo.

uuu bas dobra fora, po ceo dan sam na ovom sajtu i nisam znao za ovo :) Bas sam se pitao dal je moguce da je m10 bio u kocki 1988 godiste i dal je neko nesto budzio, kad ono stvarno jeste fabricki m10.

Extra si sredio auto, meni licno je siroka stopka mnogoo lepsa od uske i mislim da nisi pogresio. Uski stop mi se vise svidja samo u m3 varijanti :D

Link to post
Share on other sites

Hvala druze,ima tu jos posla ali lagano, a taj Vin decoder je prava stvar pogotovo ako covek zna za njega PRE kupovine. Posle kupovine cisto informativno vredi :D Tako sam ja saznao pravo godiste,i da je nekad bio beo a ostalo se poklapalo...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Prvo hocu za felne neke 16ke da skupim pa da vidim kako ce izgledati, a spustanje bi bilo lepo uraditi ali uraditi kako treba znaci pazariti i opruge i amortizere druge. Bice i to ako bude uslova,uzimao sam pre par meseci amortizere nove napred pa dok je ok ne diram a nisam pristalica spustanja secenjem i skracivanjem jedino ako bude moglo da se uradi kako valja, mada bi mu leglo spustanje kao budali samar biggrin.gif

Link to post
Share on other sites

Mnogo je to veliko, po meni. Tu ti trap ne traje ni jednu sezonu a auto je i dalje visok, ne mozes mnogo da ga spustis kad stavis ovolike felne... To je moje misljenje, ti sad radi sta tebi odg i sta mislis da je najbolje, tvoja stvar ti ces to da vozis :D

Link to post
Share on other sites