Ubrzanje od 0-100km/h


Recommended Posts

nedam se da je pravo mesto za ovu temu.Interesuje me da li je neko merio ubrzanje od 0-100km/h i koliko je???

ja sam merio kod mene je 12.65sec na e36 1.8i

Link to post
Share on other sites

Svaki sat laze pomalo, meni se slaze brzina na bodru i na navigaciji, a na satu pokazuje par km vise, pa cak na i ///M3. Milan je uporedjivao i na brzini oko 250 km/h ima par km neslaganja.

Link to post
Share on other sites

jbg,drugar merio stopericom,a ja gasirao,toliko bilo na stoperici pa sam toliko i napisao,verovatno nije bas toliko tacno,ali nebitno,pitao sam cisto za neku okvirnu vrednost nemora u stotinku kako sam ja napisao,cisto da uporedim (merili smo na plinu,benzin mi bas neradi kako treba)

Link to post
Share on other sites
Koliko ljubomore...

Živeo!

Brate daleko od toga da sam ljubomoran, voleo bih da ima mnogo vishe emova na nashim putevima, ja imam trojku, voleo bih da imam sa kim da pricham o tim autima, ali ono shto si rekao deluje pomalo nemoguce, nemoj me pogreshno shvatiti...

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

sta je niko ga vise ne mjeri? ahahha mjerio sam ja skoro kod mene na X5 3,0 sa OBDII Car Diagnostic Center 2009 ima finu opciju bas za mjerenje ubrzanja 0-100 automatski starta brojcanik kad ga stisnes i staje kad dodjes do 100 tako da mi je ispalo 9.6 do 10 sekundi jer sam radio vise pokusaja....nije lose za dzipa 4x4

Link to post
Share on other sites