Recommended Posts

Evo i ja da predstavim svog ljubimca, u pitanju je e46 318ci sa vanos-valvetronic motorom, napravljen decembra 2002 godine...

Motor je N42B20 inace 2.0 16v sa dvostrukim vanosom 105kw, 143ks...

FeLm0.jpg

FeQli.jpg

FeBnr.jpg

uzeo sam ga sa 18icama ali gume nisu sjajne a i zima ide pa sam bio primoran da mu stavim zimsku obucu...

FeyTi.jpg

letnje felne cekaju ili novog vlasnika ili set novih guma ali o tome cemo kada sunce grane :)

FeDSA.jpg

FeNR9.jpg

U planu mi je angel eyes, xenoni, mali spojler lajsna na gepeku, neke lepe 17ice i eventualno fabricka sportska sedista polukozna....

Link to post
Share on other sites
  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lutka, stvarno je lep. Kupe je kupe. I to sto si planirao da stavis po meni je na mestu. Za koliko bi prodavao felne?

Link to post
Share on other sites

pa nemam pojma za maglenke, ako bi stavljao isao bi na totalno fabricku varijantu a to bi me izaslo prilicno skupo osim ako ne naletim neki koji se rastura pa da skinem za pristojnu sumu instalaciju prekidace i ostale sitnice...

Link to post
Share on other sites

Od kada sam uzeo kola nervirale su me unutrasnje rucke za zatvaranje vrata, bile su poprilicno pohabane, sto do vrucine,

hemije za ciscenje kola,...farba na njima je neka gumirana i malo jace da se zagrebe noktom ljustila se...

Iskoristio sam lep dan i dao se na posao...:hunter:

Otisao sam u jednu bolju farbaru i uzeo moju fabricku boju (fabricki kod), lak, body spricgit, i plastik prajmer...

C7sTr.jpg

Nakon dosta struganja i skidanja stare farbe malo sa razredjivacem, malo sa fenom, malo sa smirglom prvo sa 250 pa posle sa 600...

Posle toga odmascene porvsine presao sa plastik prajmerom pa spric gitom....

C7vnA.jpg

Pa ponovo smirglanje sa 800....

C7xSJ.jpg

Pa farbanje....

C7AmS.jpg

Pa lak...

C7CS0.jpg

Evo kako je ispalo...ove tapacire sam upravo oprao ali pre toga sam ih samo prislonio za slikanje :lol:

Ja sam prezadovoljan...

Farbe mi je ostalo jos za zadnji repni spojilercic koji sam nasao na ebay-u za 18e, samo treba da ga porucim...

Ako nekog zanimaju detalji i proces rado cu mu pomoci...

Link to post
Share on other sites

Evo kako izgledaju na kolima :)

OUCBA.jpg

OUF5J.jpg

OUK50.jpg

uzivo su rucke jos lepse...

OUP4i.jpg

A BMW je dobio jos par sitnica ali mi se sad nesto ne svidjaju ove iglice za vrata pa razmisljam da li da ih stavim...

OUWyJ.jpg

A stigle su i zimske patosnice tipske

OUZ2S.jpg

OV0y0.jpg

a posto sam felne 18 prodao u potrazi sam za lepim 17icama... :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Opet se malo radilo na kolima :dance3:

Koza na volanu je pocela da gubi sjaj i izgledala je ruznjikavo...

Zasukao rukave, prilicno se namucio i nagooglao...da bi bezbedno skinuo airbag....

1x47L0.jpg

1x4cKi.jpg

1x4mIS.jpg

Stavljena duplo deblja koza, i crveno plavi step :dance3:

Rezultati odlicni ....

1x4GG0.jpg

1x4Y80.jpg

1x54Cr.jpg

1x5m4r.jpg

Link to post
Share on other sites

Ko ti je ovo radio? Ja sam razmisljao samo da mi urade ovaj step bez presvlacenja posto mi se volan jos uvek dobro drzi (a tako ce i ostati)...

*edit: videh sada u drugoj temi ko ti je radio, samo mi posalji njegov kontakt na pm molim te... Pozz

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.