Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja sam kupio iste ;), i montirao... Ne skripe sto je meni vazno, e sad da li se pregrevaju jos nisam provalio jer nisam maltretirao kocnice od tad... A ja danas isto kupio gumene patosnice u ShopInvest-u :) U Delti su oko 6.000 din cini mi se tako da je usteda znacajna...

Link to post
Share on other sites

Jesi ih montirao bez masti ove ili si ipak stavio? Patosnice su stvarno vrh...;) ja sam prezadovoljan jedino nemaju one kopce a bilo mi zao da ih cupam sa onih od velura...

Gde si montirao kocnice? Koliko si ruke platio...?

Link to post
Share on other sites

Kupio sam i mast posle, i onaj kabl - indikator istrosenosti... Taj indikator u 90% slucajeva puca kada se skida sa prethodnih plocica, tako da ti je mozda bolja varijanta da ga kupis (oko 900 din.) u Mass-u. Bas sam naglasio onoj zeni koja radi da ubuduce nude ljudima mast i taj indikator da se ne bi vracali ponovo po njih... Pa meni je majstor menjao set kvacila, nosace motora i menjaca i plocice... Sve je ispalo 120 EUR... Mislim realno da zamena plocica ne treba da kosta vise od 1000-1500 din. posto nije neki posao i mozes da to uradis kod bilo kog mehanicara... A patosnice nisam jos "montirao", a vidim da ima onih plasticnih srafica za pricvrscivanje ali ne odgovaraju nama koji imamo fabricke rupe za to. Nadam se da se ne pomeraju puno i bez tih kopci s' obzirom da su gumene i da imaju one "bodljice" sa donje strane...

Link to post
Share on other sites

Moj je malo napukao pri skidanju i nisam hteo da rizikujem da mi se posle odredjenog vremena upali lampica... U svakom slucaju znas da oni imaju pa ako se bude ostetio pri skidanju skocis i kupis ;)...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.