Recommended Posts

Evo da napišem par riječi o mom autu. BMW 740i, 1998 godina, automatic/steptronic, full oprema

- kožna confort sjedala, grijanje prednjih i stražnjih sjedala, namještanje prednjih i stražnjih sjedala, multifunkcijski volan, namještanje volana po visini i dubini, 16:9 monitor sa navigacijom, tv-om (analogni i digitalni tv tuner), telefon, dodatni tv za stražnju klupu, webasto, ksenon farovi, pranje farova, šiber, el. zavjesa stražnjeg stakla, itd. Auto ima 18 cola felge od e39 M5, ugrađen MPI plin Landi Renzo, BMC CDA F1 AIRBOX.....

Evo par slikica

6f3e760f.jpg

4949e825.jpg

ef07894f.jpg

691aaa71.jpg

d8e5577b.jpg

a4250348.jpg

25c0c2fd.jpg

Link to post
Share on other sites

po mom misljenu skinuti ovu hrom lajsnu na gepeku i nabaviti fabricku,naci fabricke patosnice(tepihe) a ne ove MOMO nestoji to sedmici ;)

jesi ti stavljao ove hromirane prstenove na sat?

Link to post
Share on other sites
po mom misljenu skinuti ovu hrom lajsnu na gepeku i nabaviti fabricku,naci fabricke patosnice(tepihe) a ne ove MOMO nestoji to sedmici ;)

jesi ti stavljao ove hromirane prstenove na sat?

Tepisi jesu tvornički, originalni u sivoj boji i nalaze se ispod ovih crnih Momo. Momo je stavljen samo da mi se originalni ne prljaju. Kromirane prstenove sam sam stavio i krom lajsna će biti zamjenjena sa tvorničkom.

Link to post
Share on other sites
jel ovo pokusaj pravljenja redizajn farova i zmigavaca?

Da, malo sam se igrao ali to je privremeno rješenje. I sada to izgleda drugačije nego na slici. Još nisam siguran da li da ostane ovako ili da to skinem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Druze apsolutno svaka cast za auto.Veruj mi da me je odusevio izgled.Ja nisanim tu sedmicu i nista drugo ne dolazi u obzir,a nadam se za par meseci da ce i stici kod mene u garazu :D Jos jednom svaka cast ...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...