Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

babic je sve to odradio. perfektno zapakovano sve. nemam ni jednu zamerku! jako lepo i kulturno odradjeno.

isparivac je zavoli, ovo ostalo je ac.

bez atesta 530e. sve novo. 2 godine garancije. ja mislim da ne postoji jeftnije od ovoga, a ovo je vrh kvalitet.

moj auto ima neki problem sa ubrizgavanjem preveliko mu je vreme ubrizgavanja. ne znam sad tacno treba da bude 2,3 ms. a meni je 5.5 i plin mora biti 2 ms vise to je 7,5 i bukvalno bljuje zivo gorivo. probali smo drugi protokomer isti k***c. lambda iskljucena isto. iskljucili protokomer i sad daje neku srednju vrednost koja nije najbolja al je dobra. i izgleda da radi normalno auto. ali opet nije to to. ali ne primeti se da je ista lose.

vracao se iz bga. sipao za 1000 dinara plina. dosao kuci preko rume, u ns. cepao ga na pravcu 220 i vozikao se celo vece po gradu. presao 140km za 1000dinara. sto dodje nekih 13L plina prosek na 100km.

uzmimo u obzir da svecice nisu promenjene ko zna kad, ni filter ni nista. i da je ovo rastelovano oko ubrizgavanja. ja sam sad zasad prezadovoljan potrosnjom. a auto isto ide. cak ovako na plinu nekako lepse radi.

sicko. od cega si napravio kutiju?

Link to post
Share on other sites

Pa hteo sam prvo da je pravim od sperploce, pa od aluminijuma pa mi se nakraj posrecilo i napravio je od kutije za cipel znaci kartona, ali presvucen je nekim djavolom lici na karbonska vlakna samo sto su crna. Sve sam ofarbao u crnio mat.

P.S. Jos uvek se nisam zapalio :D .

Evo ti lepsa slika

1.jpg

Sa potrosnjom smo tu negde. U svakom slucaju svanuce ti ko sto je meni.

Link to post
Share on other sites

lemi neverujes da trosi toliko?!

ok tvoj problem.

ovo iz bga je bio otvoren put, cepanje na auto putu, vozikanje po gradu i prosecna potrosnja na takvoj relaciji je 13L e sad posto ne verujes i dalje. ja ti tu ne mogu pomoci stvarno.

Link to post
Share on other sites

nije nego video sam da si tu jos nekog lika zajebavo za potrosnju... al ja nemam sta da lazem. mislim sta imam od toga... ovako je i kraj

Link to post
Share on other sites

ma ne kazem da lazesh, nego tako zvuchi, poshto je sve moguce rashtelovano, pa kad se nashteluje, morace drastichno da opadne potroshnja :)

al naravno da nece, ako ti spusti za litar, na konju si :D

Link to post
Share on other sites

joj brate prejako sija to na volanu.

Sto se tice plina babic je to mnogo dobro odradio,sto se tice vremena ubrizgavanja.brate da nije auto cipovan ili mapiran...

Link to post
Share on other sites

Extra uradjeno, u matorog nisam ni sumljao. A za prikljucak, daj koju sliku, jer hocu i ja to kod mene da prepravim.

Link to post
Share on other sites

odlicno zapocet prvi maj.

uletim u rupu metar sa metar sa metar maltene... i sjebem felnu i pod krilo.

a nemam rezervnu gumu, a ja u pizdi materini. i setim se da mi je tu najblizi MIRKO FABRI! ja ga iscimam, da dodje i da mi donese neki tocak i dizalicu, bez po reci je decko dosao, pomogao mi. hvala mu punno jos jednom!!!

sad moram jopet da ispravljam felnu farbam j***m mater sam sebi.... uhhhhhhhhhhhh

image0396e.th.jpg

image0395oa.th.jpg

image0394.th.jpg

image0391.th.jpg

Link to post
Share on other sites

mirko brate kad si otisao. ja tu oko kola njakao nesto i vidim prolazi beli siecento i odvali gumu isto ko ja i produzi da vozi sa pocepanom gumom. ja krenuo tamo dalje, i vidim moj kum. Nemanja... ja stao i neverujem. znaci isto se sjebo ko i ja. u roku sat vremena ja i on najebali na istoj rupi.

Link to post
Share on other sites

za ove sto ih zanima prikljucak za plin.

gledao sam iza tepiha i nema nikakvog creva ni nista. najbolje pitajte babica kako ga je provuko tuda.

Link to post
Share on other sites

Mozda je to neka NASA svemirska tehnologija punjenje preko bluetooth-a ili wireless-a. Morao sam :prankster2:.

Iskreno svidja mi se. I sam sam trazio da mi tako urade,ali majstori rekli kao nece proci atest mora prikljucak da bude u visini boce i snize. Dali je to bi odgovor da me otkace i manje se muce oko ugradnje namam pojma.

Link to post
Share on other sites

verovatno da je bio. jer i pre tako bio prikljucak na ovom autu. imao je plin pre kad sam ga uzeo i imao je tu rupu od punjenja.

Link to post
Share on other sites
moj auto ima neki problem sa ubrizgavanjem preveliko mu je vreme ubrizgavanja. ne znam sad tacno treba da bude 2,3 ms. a meni je 5.5 i plin mora biti 2 ms vise to je 7,5 i bukvalno bljuje zivo gorivo. probali smo drugi protokomer isti k***c. lambda iskljucena isto. iskljucili protokomer i sad daje neku srednju vrednost koja nije najbolja al je dobra. i izgleda da radi normalno auto. ali opet nije to to. ali ne primeti se da je ista lose.

vracao se iz bga. sipao za 1000 dinara plina. dosao kuci preko rume, u ns. cepao ga na pravcu 220 i vozikao se celo vece po gradu. presao 140km za 1000dinara. sto dodje nekih 13L plina prosek na 100km.

e brate i kod mene isti problem -isto radio kod babica i ista fora sa tim ubrizgavanjem-al brate i zabole me za to jer mi auto sad radi ko sat -a i ne trosi puno -otvoreno oko 11l-a po gradu kako kad 16-18l. i plus da napomenem da je kod mene automatik-

e napravio sam onaj naslon al nikako da uslikam da vidis

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.