Recommended Posts

pa na njemu sve lepo pise samo treba da se pogleda :P

razlike u kubikazi su drasticne sto se cena tice kod nas a u snazi su smesne, recimo izmedju 30ks i 650ks je razlika par desetina eu a izmedju 900ccm i 3100 moze da bude i 1000eu+

Link to post
Share on other sites
  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koje? mislis one denisove?

pa ne znam... ne javlja se. nema ga na forumu vec neko vreme. a pito me je da se menjamo kad on dodje na sajam sad... meni su prelepe one njegove. a njemu se svidjaju ove... ako oce mozemo da se djoramo. ove ce biti sad perfektne. jeste da sam malo vise puko kesa neg sto sam planiro... al bice uradjene kako treba.

Link to post
Share on other sites

denis nece dolaziti kolima. tako da nista od menjaze... al dobro. ove sam sredio skroz. ki nove su sad. evo slika kad su finisirane.

1002253n.th.jpg

1002252u.th.jpg

1002251.th.jpg

1002249y.th.jpg

1002247.th.jpg

1002258.th.jpg

e sad se cekaju bolji dani... da se uzmu gume. do leta ce biti montirane... valjda.

Link to post
Share on other sites

pa jedno 5 krugova sam napravio i nestala je guma... al se zadimila raskrsnica... haos.

e. jel smem sad da stavim isti profil i dimenzije gume umesto ove, al nece biti ista sara leva i desna?

Link to post
Share on other sites

hahahah. necu paliti sad. treba da uzmem gume za alu felne.

jel moze da smeta sta? cuo sam razjebe trap... nedaju na tehnickom. zanosi auto... i tako svasta.

Link to post
Share on other sites

Ne bih ti preporucio da stavljas razlicite sare gume ni napred, a kamoli nazad.

Link to post
Share on other sites

Pa razlicito je prijanjanje, pogotovo ako je razliciti tip sare, moze da te zanosi prilikom kocenja. Naravno to je teorijski, u praksi mozda i ne bude bas tako ali na tehnickom mogu da te trkaju ako je razliciti tip sare.

Link to post
Share on other sites

pa ionako kad stavim alu felne ove gume i felne idu u podrum do daljnjeg... a do sledeceg snega cu nabaviti sve 4 lepo zimske sa kramponima.

pitam ovako za neko naredno vreme... dal moze da bude sta?

Link to post
Share on other sites

Neverovatno je kolko pitas a nista ne slusas, primecujem da pravis gluposti zbog sitnica, prvom prilikom kad naletis na malo vecu barustinu sa preko 50kmh ima da se nadjes u situaciji koju odlicno znas a zna i tvoj limar, ne zajebavaj se s tim nego lepo nadji dve polovne a posto imas i neke 16" gume ponudi, mozda se neko menja sa tobom ako nemozes da kupis, jeftinije je ici taksijem nego imati usrane gume.

Link to post
Share on other sites

sta bre lepo sam pito sta moze da bude. necu sad da uzimam nove gume 15ke kad treba sad da uzimam 17ke a na zimu ce mi trebati zimske 15ke. pito sam dal moze ovo da posluzi za prvu ruku, ako nije rizicno....

Link to post
Share on other sites

jel se ti brate pravish lud, ili ne chitash shta ljudi pishu? niko nije spominjao nove gume!!

evo ti polovnjakushe ovde na forumu, nisu neshto al bar su iste http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=11563

nemoj nikad da kupujesh jednu gumu, uvek kupuj u paru! kupi ove dve za 1500 din, i pevaj :clapping:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.