Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi moji.... ja sam sokiran. ali bukvalno.... ovaj crni auto je bolest. vozio sam se u par 2.5 e36ica i jacim kolima... ovako nesto nisam nikad osetio.... STRASNO.

djomla molim te posvedoci. ili nesa fiesta rs... videli su, vozili su se... strasno nesto.

Link to post
Share on other sites

sta sve necu naci u ovim kolima... od elektroda za varenje, stakala za cuvanje vida kad varis, kurtona, para.... i na kraju vidim ovo. ne znam sta je. ne mogu da skontam jel je neka pacovcina, ili macka ili neka ptica

image0448.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to post
Share on other sites

Što kaže Željko istina je.Stvarno auto ide kao lud.Ne znam šta je unutra osim što piše 325 ali zlo,zlo.zlo.Potpisao je celu ulicu,nemojte ga više paliti.

Link to post
Share on other sites

transplatacija pocela... operacija uspela... pacijent... drzi se jos.

radovi se nastavljaju 15 jula... da se mirko odmori malo. hahahahha. auuu al smo se namucili svi oko ovoga... strasno nesto.

image0465.th.jpg

image0463a.th.jpg

image0462g.th.jpg

image0470.th.jpg

image0464.th.jpg

image0466.th.jpg

image0467.th.jpg

image0468.th.jpg

image0469.th.jpg

image0471p.th.jpg

Link to post
Share on other sites

e nemate pojma koliko cekam da sve bude sastavljeno... samo Bog dragi nek me cuva da ga ne polupam negde... jedva cekam.

Link to post
Share on other sites

pa tako treba da ide 2.5,ja ih vozio dosta,imao ih ali brate sto je kolega imao crnog na slo tablama (pazi crnog, slucajnosti) taj je orao cestu sa 16 col Michelin F1 gumama ganjc novim......j***m ti sunce kad ga na 70 u drugu grunes odma proskripi....na zalost malo je takvih auta,nemamo pojma kako bi nasa auta trebala da idu,fali nam po 30% snag...strasno.....sto na diznama,sto na struji sto na gorivu.....

svaka cast,samo naprijed....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.