Recommended Posts

  • Replies 636
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Felna je mnogo nadrkana, na coupe sigurno bolje stoji nego na touring, hajde kada sve sredis, slikaj da vidimo.

Link to post
Share on other sites

pogotovo lepo stoji na ovom mom. nije sto je moj... ali :*

sutra je gotov i M branik zadnji tako da ce biti full fulova od pozadi. a i od napred je ful. sa strane mi felne M lajsne. sajtne ne volim. necu da ih stavljam.

Link to post
Share on other sites

napokon posle mesec i po dana upaljen ponovo.

image0522.th.jpg

image0523.th.jpg

image0524e.th.jpg

image0525.th.jpg

image0526.th.jpg

image0527k.th.jpg

image0528.th.jpg

image0529q.th.jpg

image0530.th.jpg

sutra jos da zavarim auspuh jer sam skinuo rezonatore. zadnji m difuzor postavljen. sutra slike... sve u svemu bice bemwara u fulu!

Link to post
Share on other sites

Cepove na felne sa BMW znakom i prst u uvo i vozi. Pravi picolovac....

P.S. Novosadjanke bezite..............

Link to post
Share on other sites

vozio sam iz bocki do novog sada sa samo granama iz motora.... buka je.... kao na DTMu... ma i gore. ne ide auto bez auspuha. i cini mi se da kliza kvacilo. treba mirko da dodje danas do mene da izluftiramo kvacilo. bice danas lepse slike kad je stavljen m difuzor i auspuh... bice neki i snimak.

leone jesi mi poslao ono?

Link to post
Share on other sites

leone jesi mi poslao ono?

Nisam stigao, danas sam bio u BG i PN sluzbeno, dosao sam oko 18 casova, sutra dezuram pa cu videti da ga pustim u subotu ili nedelju. Ne brini dobijas ga sigurno.

Link to post
Share on other sites
leone jesi mi poslao ono?

Nisam stigao, danas sam bio u BG i PN sluzbeno, dosao sam oko 18 casova, sutra dezuram pa cu videti da ga pustim u subotu ili nedelju. Ne brini dobijas ga sigurno.

vazi nema frke tebra

Link to post
Share on other sites

sa ovim gumama ne potpisuje ko crni. al ide svakako mnogo dobro. sad kad namestim plin kod babica cu namestiti celicne. pa cemo videti onda ide li ko crni bukvalno.

:rolleyes:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

kontam da stavim auto na prodaju... ocu neku e39ku s caletom sam neku shemu sklopio...

koliko mogu da dobijem za moj auto? sve kako jeste, samo bi muziku zadrzao. znaci 2 seta felni, sekvent gas, tek reg. sve u fulu.

Link to post
Share on other sites

da ti pravo kazem da nije e39 za tebe kao niti za mene,samo ces za ovjes raditi jer je sve skuplje 5 puta a sto se tice filinga razocaraces se.....

ja sam bio skupio lovu za e39 i nakon probavanja nekoliko komada po slo,jednog sam imao neko vrijeme u posjedu video sam da to nije to!!!!

moja preporuka ti je e46,ovjes jednostavan,dobar balans auta i auto se dobro ''osjeti''

Link to post
Share on other sites

ne, ne kupujem auto s caletom. on ima pasata 2006 i oce da ga proda, i da uzme sebi golf 2. a da ja prodam mog i dodace on para da uzmemo e39ku. to ce biti naravno moj auto, al ono kad mu treba da ide negde uzeo bi je on. treba mu para da kucu zavrsi na vikendici.... zato bi odradili ovu kombinaciju. mada ne znam ni sam. ovog sam tek uradio onako po mom ukusu je sve. a e46 ako bi uzimali, ja bi jedino kupea a opet vozio bi ga i cale nekad... nem pojma ni sam. videcu jos sta uraditi.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.