tuning styling show


Recommended Posts

znaci bice standardno , gole ribe , takmicenje u db , styling-u , sq , burn out , mini drift .......

posto je to show koji zatvara ovu sezonu resili smo da idemo , dzoni turbo bi trebao malo da se zeza sa kolima , da vidi masa sta je snaga , videcemo sa borkom iz vrsca da ucestvuje u nekoj disciplini a mi bi trebali da se pojavimo u sto vecem broju , naravno sa duxevima i da promovisemo klub u sto boljem svetlu i da spremimo ljude za sledecu sezonu u kojoj spremamo brojna iznenadjenja od strane naseg kluba.....

zato molim vas da se izdogovaramo , vreman ima ali sama organizacija zavisi od nas samih

Link to post
Share on other sites
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu dolazim 100%, jos kad bi se do tada u duksu pojavio (al` smaram za taj duks :) , sta ces). Vidimo se tamo! Verovatno ce ici Patak iz Sombora, ako ste culi za njega (ako ste babrali po www.nacionalnaklasa.net, onda znate ko je, to je onaj sto brije na relijima sa ficom), pa cemo zajedno! I on je polupan za BMW-ima totalno. :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

svi vole bmw , ali nece da priznaju , ne brini za duks

Link to post
Share on other sites

He he naravno da se vidimo .

Dex pa ima ekipa iz sombora Sale sacrnom kockom,manda,jastreb,maskirani vidi sa njima sad za skup i za NS,mozes sa njima da ides.

Link to post
Share on other sites

He he naravno da se vidimo .

Dex pa ima ekipa iz sombora Sale sacrnom kockom,manda,jastreb,maskirani vidi sa njima sad za skup i za NS,mozes sa njima da ides.

Ma znam ekipu, uglavnom NS nije problem, tu dolazim 100% (osim ako nesto ne daj Boze...). Ali kako stvari stoje vrlo moguce da se vidimo i upoznamo i u Zrenjaninu! Je*es, kad je to jace od mene! Taman se malo opustim, zaboravim malo na bendze, i onda naletim na ovaj forum, i naravno, popizdim ponovo, i sad kontam kako sto pre ponovo do jednog!? A sam ne znam u kakvom sam shitu sa lovom! :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

hmmmmm , dobro pitanje , pa fora je da se dogovorim sa organizatorom kad ce uros ( dzoni turbo ) imati svoj show , pa onda javljam , ali mislim da mozemo da racunamo na nedelju

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

evo i konacnog dogovora , nalazimo se u 09:00h

lokacija ..... sidjete sa autoputa i idete prema novosadskom autoputu.... onda sledi jedna lakat krivina na levo pa posle par stotina metara je sa desne strane pumpa .... tu re randevu

ne moramo svi da idemo sa svojim kolima , posto necemo sa njima ni ulaziti na sajam , bolje je da ide manje auta sa vise ljudi , a lakse je i za troskove

obavezno ponesite duxeve

Link to post
Share on other sites

Drugari nemojte otkazivati nista jer je desavanje u hali oba dana!!! Jos nisam siguran ali 99% je tako . Ako bude promene javljam!!! Ja cu biti oba dana tamo jer je u subotu DB - kum i TS Power-(neznam sta je to) a u nedelju je SQ - ja i burn-out!!! Tako da ako dolazite vidimo se :preved: :D !

Link to post
Share on other sites

AJDE BRE DA DAMO PODRSKU KOLEGI...... NEMA ODUSTAJANJA

Link to post
Share on other sites

evo i konacnog dogovora , nalazimo se u 09:00h

lokacija ..... sidjete sa autoputa i idete prema novosadskom autoputu.... onda sledi jedna lakat krivina na levo pa posle par stotina metara je sa desne strane pumpa .... tu re randevu

ne moramo svi da idemo sa svojim kolima , posto necemo sa njima ni ulaziti na sajam , bolje je da ide manje auta sa vise ljudi , a lakse je i za troskove

obavezno ponesite duxeve

DRAGANCE, zna li se koji je dan u pitanju. Hoce se ici u subotu ili nedelju?

Posto nisam bio u ZR, moracu po duksevima da vas prepoznajem... :preved: (ako imate viska ,ponesi koji)

Link to post
Share on other sites

Dobro bre Dragance jel subota ili nedelja? Ono u devet na pumpi posle krivine sam ukapirao samo kog dana?

P.S. Ima li neko rezervni auspuh za peticu posto je moj produvao?

Link to post
Share on other sites