tuning styling show


Recommended Posts

sto se tice kurbalije ko tako prica o njemu moze samo da ima nesto protiv njega ili da ga mrzi....nema drugih razloga kako god da okrenes za nas ovde na forumu sto se tice drifta je tata :D :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto se tice kurbalije ko tako prica o njemu moze samo da ima nesto protiv njega ili da ga mrzi....nema drugih razloga kako god da okrenes za nas ovde na forumu sto se tice drifta je tata :D :D

izgleda da nisi shvatio ili procitao sta covek kaze , nije rekao da je kurbalija los ili da ne zna vec da je na proslom driftu bilo boljih od njega , sa cim se potpuno slazem

Link to post
Share on other sites

Pa nije bas tako. Tako sam i ja mislio kad sam gledao tamo. Nadji neki snimak pa pogledaj nekoliko puta i vidi ko pravi gde greske ovoga puta je stvarno boki bio za nijansu bolji. ZaX nije vozio kao sto ume verovatno mu nije bio dan :D

Link to post
Share on other sites

izgleda da nisi shvatio ili procitao sta covek kaze , nije rekao da je kurbalija los ili da ne zna vec da je na proslom driftu bilo boljih od njega , sa cim se potpuno slazem

pa neznam bas kolioo si upravu jer si se tamo zadrzao 15 minuta....

Link to post
Share on other sites

evo malo slika nije nesto ali najzanimljivije!!!

moj gepek nocu

img2306nm5.jpg

sa blicem

img2307mv0.jpg

Po meni naj auto tuninga

img2293if1.jpg

img2294sr9.jpg

evo kako je bilo nigde nikog Dragance jbg nijedna guzica da sevne

img2300rs4.jpg

i jos par koji vrede sve ostalo dress braco & sestre

img2291ay4.jpg

img2296ny4.jpg

img2299gz7.jpg

img2290ar6.jpg

to je to sto se mene tice mozda je bilo jos dobrih ali ukusi su razliciti!!!

Link to post
Share on other sites

...hm, matori jel uzeo neku negradu ovej E36 gore?

...srbo jel ti se svidja ova 36-ica, i ne izgleda tako lose, a? Jedino sto mi se ne svidja ovaj leteci spojler na gepeku, al farbanje solidno :D

Link to post
Share on other sites

prednji deo i nekako , ali zadnji ..... nesto mi se ne uklapa

Link to post
Share on other sites

Super je odradjen, sve u stilu! Pa cak i taj spojler! Sve zavisi sta ko voli! Farbanje mi se svidja, neobicno,nije kao kod ostalih neke slike i t.d. Bas se prate neke linije,koje bi trebale da dodju do izrazaja! Sve u svemu super!! schnitzer, ja sam ti rekao sta da uradis! A to mozes da probas u foto shopu ,pa vidi, kombinuj pa sta ti se svidi!

Link to post
Share on other sites

Super je odradjen, sve u stilu! Pa cak i taj spojler! Sve zavisi sta ko voli! Farbanje mi se svidja, neobicno,nije kao kod ostalih neke slike i t.d. Bas se prate neke linije,koje bi trebale da dodju do izrazaja! Sve u svemu super!! schnitzer, ja sam ti rekao sta da uradis! A to mozes da probas u foto shopu ,pa vidi, kombinuj pa sta ti se svidi!

PANČEVAC hahaha

Link to post
Share on other sites

ljudi , pogresili ste temu .... otvorite ne drugom mestu pa stavljajte i komentarisite predloge , ako je rec o schnizer-ovom autu , dajte predloge u temi o njegovim kolima

molim vas....

Link to post
Share on other sites

fuj mrzim tuning styling....arghhh...bljack ....fuj :lol: :D ...sorry morao sam da se ispraznim :)

...ako ako, kapiram te, odradio si to na simpatican nacin, ahahahaha, pogotovo onaj Tuning Styling, nisam preterano velika pristalica toga ali ako se ne pretrpa kojekakvim glupostima i uradi sa ukusom moze da ispadne lepo, ali opet ukusi :D

Link to post
Share on other sites

pa da mogu neke sitnice da lepo ispadnu,ali samo SITNICE,ova auta sa slike su kao da vozim cirkus kolorado hahaaha za staro i mlado haha....ali postujem svaciji ukus,da ne ispadne da sad nesto omalovazavam,to je samo moje misljenje....:lol:

Link to post
Share on other sites

Od svih izlozenih vozila, zastava 101 iz KG, VW kombi bus, Fiat bravo sa stilo abarth felnama, su mi extra slozeni. Kod svakog od ostalih vozila se nevidi jasan projekat, odnosno sta je bio cilj tuninga ili stylinga. Malo su mi nedefinisani.

Sve je u fazonu COPY/PASTE..Mislim da ljudima polako ponestaje ideja....

Link to post
Share on other sites