tuning styling show


Recommended Posts

nazalost ja moram da otkazem , posto imam zdravstvenih problema......tj svi u kuci

Link to post
Share on other sites
  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cestitam , ali zar nije danas takmicenje u SQ????

ko se tamo nadje nek potrazi borka , siva petica sa najboljom nalepnicom na sofersajbni

Link to post
Share on other sites

nazalost nisam uzeo pehar osvojio sam peto mesto opusteno. Sudije za SQ su bile katastrofa od cetvoro sudija dvoje su bili ok ali drugo dvoje totalan debilizam jedan hrvat gluv da gluv na desno uvo drugi nema pojma o SQ-u covek je radio samo db sto je dva razlicita sveta! Nije sad da se pravdam ali decko Kristijan Ver iz Subotice koji je uzimao vise puta prvo mesto u SQ uzeo je cetvrto mesto lik ima stvarno sredjenu Astru bruka pojacala u krovu nadrkano extra,ali zato je prvo mesto uzeo lik kome je jedan od sudija pakovo auto. E da hrvat koji je sudio u svom autu je sprzio sisteme sat vremena pre nego sto je sve pocelo i kako on moze nekom da sudi!!! Mogo bi o tome referat da pisem ali dosta! Nego sta ima kod nas u klubu ?

Link to post
Share on other sites

daj neke slike ...... i ne zaboravi gologuze

Link to post
Share on other sites

Ma od sada mozda idem samo na Batajnicu - jedino vreme ne laze, mada u ovoj drzavi je sve moguce... Prosli tuning/drift na Ada Huji su pokazali kolka su kalakurdija i necu vise da ih gledam... Kad so Kurbaliju proglasili za "sampiona" Srbije - nidje veze... Covek je samo showman ali ni d od drifta, bilo je 452x boljih vozaca, pa likovi iz Hrvatske su dali domaci zadatak... A o novosadskom "tuningu" da ne pricamo... Bio sam i u subotu i nedelju i mogu reci da je bilo tesko sra**e, 2 auta i 3 gedore a evo ovde saznajem da su i takmicenja bila ocenjena na svetskom nivou...

Jel neko za revoluciju? Ne moze to vise tako!

"Hocu svoj deo, necete me prevariti!!!" :preved:

Link to post
Share on other sites

zao mi je zbog borka , posto znam kakva mu je muzika , a i znaju svi koji su dolazili na nashe svakonedeljno okupljanje

flip , u dosta stvari se slazemo.....

Link to post
Share on other sites

Flip ovo je skoro sve tacno sto si rekao ali se ipak ne moze reci za Kurbaliju da nije

neki drifter,koliko znam on je kod nas ipak najbolji mada postoji jos par likova sto to dobro rade

a kad se misli na adu huju razlog sto je bio losiji od hrvata pre svega(moje misljenje)

zbog mnogo boljih auta sto su imali hrvati mada niko ne moze da ospori i njihovo znanje.Kocka sa

3.5 motorom nije najsrecnije resenje za drift.

Link to post
Share on other sites

mile ....... kurbalija je po misljenju sudija bio bolji od hrvata i uzeo prvo mesto.....

Link to post
Share on other sites

Ma hocu da kazem da se kod nas ne vredi nervirati zbog tih stvari... Kod nas vazi ono "vazno je ucestvovati", a inace je drugacije ali jbg... Mada ja mislim da ce se to popraviti...bar se nadam :) ...

Borko, nisam cuo muziku, ali verujem Dragancetu lol, nemoj gubiti nadu! :) (ako ti nesto znaci od mene - posto sam dosta nebitan lik u celoj prici :D )

BTW cekam par narednih postova da ospete paljbu po meni zbog Kurbalije - odmah da napomenem da se necu prepirati, to je moje misljenje i Bog ga nece promeniti, tako da za dzaba trosite reci ali eto...

Tuning Styling :D "organizacija" :D nidje veze...

Link to post
Share on other sites
a kad se misli na adu huju razlog sto je bio losiji od hrvata pre svega(moje misljenje)

zbog mnogo boljih auta sto su imali hrvati mada niko ne moze da ospori i njihovo znanje.Kocka sa

3.5 motorom nije najsrecnije resenje za drift.

sve je to ok, mozda mu je i auto hendikep, ali u svakom slucaju sudije treba da ocene najboljeg drift vozaca, a to nije on, bar koliko sam video, ali niko ne iskljucuje opciju da sam ja retardiran... E sad ako oni uvode neke "kvote" na auto, koliko dugo si radio stoj na rukama na krovu auta i koliko si puta usao u gepek u toku trke onda to vec nije fer sudjenje... To je drift, ne cas fizickog vaspitanja...

Hocu da kazem da je to sve jako neozbiljno, a ako nesto radis, a pogotovo organizujes tako velik dogadjaj/skup - sta god, moras to da uradis kako treba - sve isplanirati do najsitnijeg detalja, naci prave ljude- strucnjake... A kad kaze "znate li vi kako je tesko organizovati tolku manifestaciju", pa pljunuo bi ih, kako Francuz, Nemac, itd mogu to da urade kako treba, pa nismo mi nista gluplji, nemaju oni 2 glave... Poenta: ako nesto radis u zivotu, ili radi kako treba ili nemoj uopste... Eto, sa 18 god. sam uspeo to da skontam... kolko oni imaju godina? 2-3?

Link to post
Share on other sites

bez brige flip , niko nece osuti paljbu na tebe , naravno da je to tvoje misljenje i mi ga maximalno uvazavamo.......

Link to post
Share on other sites