Recommended Posts

320 e36 91god. trenutno kanta ali ima dobre osnove pa kada ga isamaram malo bice to mala zver, ima neke bmw alu felne nisam ih dosada vidjao, spusten i to za mene previse ali zato kao po sinama u krivini. Nemam trenutno ni jednu sliku ali se nadam da cu ih postviti za dan ili dva a za enterijer cu morati dobro da se potrudim jer ga je ovaj pre mene usr.. , krem boje pa kada se opere bice extra, samo mu fale elektro podizaci stakala, nemojte mi zameriti sto sam proguto slovo s SESTAK, svi mi znamo sta je to

Edited by sone_666
Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dosao od majstora (klinika), skinuo plin, novi set dizni protokomer i prateca oprema . . .

Ma nevreme, zlo . . .

img2531resizewo5.th.jpg

img2530r2vw7.th.jpg

Slike kao sto sam obecao, uskoro bice jos, hocu da menjam volan pa ako je neko zainteresovan . . .

img2533r3fr8.th.jpg

A mora da ode, jeste MOMO ali nije BMW

Link to post
Share on other sites

Ni meni se boja nesto ne dopda li nije sve u boji, trenutno ga sredjujem pa cemo videti koliko ce izaci, ceo sistem za ubrizgavnje je bio u ku. . .

to je zamenjeno i sada radi kao sat, ostalo je jos pr svtari p cemo videti . . ., a sto se tice volan menjam ga odmah samo da nadjem odgovorjauci bmw trokraki

Link to post
Share on other sites

Tisina tu bre B) visina je taman nemoj da mi kukas, lep autic nema sta, volan mi je do jaja i ja ga ne bih menjao, cudi me da nisi vidjao ovakve felne do sada :)

Neka te sluzi dugo i sa srecom da se navozas :(

Link to post
Share on other sites

Ni meni se boja nesto ne dopda li nije sve u boji, trenutno ga sredjujem pa cemo videti koliko ce izaci, ceo sistem za ubrizgavnje je bio u ku. . .

to je zamenjeno i sada radi kao sat, ostalo je jos pr svtari p cemo videti . . ., a sto se tice volan menjam ga odmah samo da nadjem odgovorjauci bmw trokraki

Druze, kao sto uvek kazem za pravog ljubitelja, svaki BMW je lep na svoj nacin. Ovaj tvoj je sasvim OK (mmm shestak...), a sto se boje tice, nabaci mu neke ozbiljnije felnice, pa napred bar obrvice, ako ne angel eye`s farove, pa onda nazad neki izduvchic, zadnje lampe bar one gde je beo zmigavac (dakle crveno-bele), ili bar rokni zadnji zmigavac u crveno, pa mozda da mu opalis kvake (brave, kako god) u boju auta, pa sa metalik zelenom bazom samo zamaglis znakove, malo zatamnjivanja ili ne, jedno dobro poliranje, pa da vidis kako ce zelena makina da zablista!!! Ima da ti se svidja sto je zelen! Znam ja da to sve kosta, ali, jbg, polako...

Nek je on tebi sa srecom i da te dobro sluzi, a mora posto je BMW!

Pozdrav! :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Pomislio ja crkla bombina, ne znam sta mi bi da skinem kad ono oko svecice voda sve puno, to je bila 6 isto tako i na 5 i 4. Osusim, vratim sve na svoje mesto i gle cuda sve radi, e sad gde ulazi voda.

Indijnac koji je cacko ovaj auto treba ga obesiti za primer, kretencina i budzator cccc... nije vratio gumicu na slici oznacena sa brojem 1 u rupu na slici oznaceno sa brojem 2. Te rupice drze onu masku plsticnu sto stoje ispod brisaca. I tko se voda slivala na kutiju sa kablovima na slici oznaceno sa br 3 i sve se to tako slivalo po poklopcu ko za baksuz gde treba da se srafi poklopac ispod cepa silikon koji ima rupu i tako voda kroz tu rupu dodje do bombina br 4.Iskreno se nadam kada sve sklopim da ce biti kako treba, jos mi samo treba test kisa da ga zalije da vidimo da li sam bolji od prethodnog budz majstora i da li je to uopste uzrok dolaska vode do svecica. Svi budz majstori MARS . . .

reszx2.jpg

Link to post
Share on other sites

Strasno, sljam majke im ga n.....m seljacke. Kad si rekao da trokira htedoh da lupim svecice il bombina, jer je meni isto tako radio kad je crkla bombina Miljenko, tresao i trokirao :preved: Dok sam ga otero na servis od Zarkova do hale Pionir (da ne pominjem taj servis, daleko im lepa kuca) potrosio mi pola rezervoara goriva :D !!!

Link to post
Share on other sites