Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zvuk extra, cena 4500din. bez ugradnje a radio je decko iz zemuna. Dogovoren je sa njim popust samo za clanove kluba, pa ako je neko zainteresovan neka mi se javi na pm i nije problem. Postavicu slike u pohvalama kakve sve jos ima i sta sve pravi pa ko voli neka navali.

Link to post
Share on other sites

polako ali sigurno jedno po jedno pa dokle se stigne, jurim prednje farove da menjam jer su moji razliciti pa ako ima zainteresovanih za neku zamenu uz moju naravno doplatu neka se javi na pm, odlicna su sociva ali razliciti pa me nervira jbg. . .

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

pozz

znaci imam isti problem kao i ti sto si imao sa vodom u kanalu gde ide svecica na mojoj 5ici m50,

samo meni je 5i cilindar bio pun vode, i isto tako nemam levi saraf na poklopcu motora ( ona plastika )

kako da resim taj problem ?? ? da samo nabacim saraf ?

Link to post
Share on other sites

Ja sam samo napunio dihtmasom tu rupu i stavio poklopac preko estetike radi , ostavio da se osusi i nikada vise bar do sada nisam imao taj problem. Posle kisa video sam da je poklopac bas na tom mestu mokar ali voda ne prolazi.

Link to post
Share on other sites

to cu i ja da napravim, nabicu silikona u tu rupu i gotovo, a taj mali poklopcic za saraf mi isto fali, tako

da kod mene nece biti toliko estetike :preved:

uglavnom hvala ti puno, nadam se da je i kod mene to problem. juce sam bas izvukao vodu iz tog kanala,

iscistio sve i promenio bombinu i sad auto radi na sve cilindre ne trokira i ide ko lood ( bombine sam

dobio na poklon od DAMARUS-a i moracu za uzvrat da ga provozam u pravom bmw-u 1 krug da vidi covek sta je auto, a ne ona njegova plava kanta :) :) B) :preved: :preved: :preved: :preved: )

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...