Recommended Posts

Stos i jeste sto je trosio koliko i kada je bio ispravan samo je trokirao i isao sporije i skakao po zivcimi i skakao i skakao dok ga nisam oterao u pi... m..... bem ti budzatore, veceras sve vracam na mesto jer sam iskoristio priliku da sve rupice zapusim i da ocistim odvodne kanale pa kada sve sklopim onda test voznja pa cemo videti da li sam majstor ili ne, dolijao sam kocki pa cu i ovoj kanti . . .

Eto kakva glupost da pravi sra.., ako neko ima slican problem mozda mu sve ovo posluzi kao ideja od cega da krene i mozda ne bi bilo lose kada imate vremena da prekontrolisete kakvo je stanje kod vas jer ipak dolazi vreme kada su kise ceste a voda nadje put i tamo gde ga nema . . .

Link to post
Share on other sites
  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obavezno napisi sta si uradio sa potrosnjom. Nadam se da ce te dobro sluziti nadalje. E ako ti nije probem da mi kazes koliko si ga platio i koliko si ulozio para u njega da bude ok (odnosno koliko treba jos da ulozis). Ako neces javno aj mi molim te na private kazi, posto bih i ja da uzimam nesto slicno kad prodam moj auto pa cisto da znam kako idu realne cene, da znam koliko se treba u startu najvise uloziti u tako stara kola itako dalje.

Link to post
Share on other sites

cccccc...aj pusti kasnije jedan post sta si na kraju uradio, to bi trebalo da je resen problem i sto se tice potrosnje, ko zna kolko su ti dugo bile vlazne svecice i dal su mu radili svi cilindri punim kapacitetom, tad je srkao i meni ko nenormalan :preved:

Link to post
Share on other sites

oko 12-15 ! ...samo sto je GRAD postala relativna stvar, ako probas da u spicu predjes gazelu ode potrosnja ko kod vejrona !!!

..a evo i volancica !

is12vt9.th.jpg

is13jl6.th.jpg

Link to post
Share on other sites

E to je taj volan(gornja slika), njega trazim. Sto se tice moje potrosnje otprilike je tu negde oko 13l a sto se tice problema koji sam imao za sada sve radi ali ona zabica mislim da nije uzrok poplave bombina jer kada prodje voda se sliva na metlni deo koji deli motor od ventiltora za kabinu, nema ga na slici tako da sada pojma nemam sta je izazvalo potapanje bombina. Ako imate neku ideju recite pa da vidimo ako mogu da resim mada dok nepadne test kisa nista necu znati.

mvolanup0.th.jpg

Link to post
Share on other sites

ma u moravu pa ako ne propusti vodu onda sam ga dobro namestio

Samo mojne da ocajavas previse, isti si kao ja, cim nesto ne stima odma pomisljam na najgore :preved:...ima jos dobrih majstora koji mogu da te posavetuju i da pomognu za male pare, naravno ako bude jos zezao, a nadajmo se da nece. Mislim, znam kako je kupiti auto, jedva cekati da sednes u njega i da te sluzi, da uzivas u njemu, a ne da cami na parkingu al veruj mi odgovor ti je pred nosem...ebes mi sve ja bi ga stvarno ispolivao vodom, ako se ponovi isto...potrosnja, sve, nema druge nego neko da ga gleda...

Link to post
Share on other sites

Vidececmo, postavio sam temu da napravimo spisak dobrih majstora i njihove podatke i licna iskustva ali do sada niko nista nije napisao, problem je u tome sto su svi budzatori i pljackasi, nije problem da se plati ali da znam da ce odraditi posao kako treba, ma jbc mu sve po spisku . . .

Link to post
Share on other sites

Potrosnja je nekih 13 do 14 litara ali sobzirom kako ga vozim trebalo bi 20 da trosi, ocistio sam mu ler ventil koji je skoro bio zacementiran i sada ide jos bolje i lepse radi, ostalo je jos da mu zamenim kablove izmedju bombine i svecica ili kako se vec zovu i mislim da ce biti to to. Sto se tice vode koja je ulazila ispostavilo se da nije nista od onoga na sta sam sumnjao, izgleda da je curela voda iz creva za brizgaljke za brisace i kada pada kisa voda prolazi izmedju brizgaljki i tacno pada na sraf koji drzi poklopac motora, e kako tu srafa nema jer ga je prethodni super majstor verovatno izbacio kao visak delova tu sam rupu zapusio i sada voda moze da kaplje koliko hoce. Jutros otvorim haubu pre nego sam krenuo na posao i vidim poklopac mokar. Upalim auto i radi a meni samo osmeh na licu, pa jeb... valjda sam sada resio problem.

Link to post
Share on other sites

Tri dana radi kako treba videcemo dokle . . .

Ajde ne malerisi vise, de ces vise problema, to je bilo to. Teraj dalje, bitno da si usao u srz prethodnog problema koji si resio tako da taj isti problem neces imati sigurno!!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...