Recommended Posts

Kao sto rekoh, pojavio mi se luft u prednjem desnom tocku.. Kolko sam video kugla mi se raspala, e sad zanima me da li ona moze da se uzme odvojeno od viljuske, ili mora komplet..

Gde preporucujete da kupujem delove za njega (520i e34)?

I da li eventualno ima smisla kupiti to polovno?

Ako je neko skoro uzimao neka napise koliko je platio, da znam sta me ocekuje sutra.. Pozdrav!

Link to post
Share on other sites
Kao sto rekoh, pojavio mi se luft u prednjem desnom tocku.. Kolko sam video kugla mi se raspala, e sad zanima me da li ona moze da se uzme odvojeno od viljuske, ili mora komplet..

Gde preporucujete da kupujem delove za njega (520i e34)?

I da li eventualno ima smisla kupiti to polovno?

Ako je neko skoro uzimao neka napise koliko je platio, da znam sta me ocekuje sutra.. Pozdrav!

Kugla nema odvojeno,samo komlet rame,donje ili gornje.

Link to post
Share on other sites

Ima kugla odvojeno, zovi prodavnice iz "prodavnice delova za pohvalu", moze da se reparira, ima i polovna, iskustva su razna, ja sam uzeo nove u BMW Centru i zadovoljan sam, u prevodu traju skoro dve godine.....

Link to post
Share on other sites

Zvao sam sve radnje, cene su od 7000din u drinjaku za prvu ugradnju do 3000 za ove druge delove.. Morao sam da se odlucim za jeftiniju varijantu.. Inace nasao sam i to repariranje, ali i to kosta oko 2000-2500din tako da mislim da je bolji ovaj novi deo..

Uglavnom juce sam kupio i zamenio i opet je preko rupa kao nov auto..

Moze lock.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.