A šta reći...


Guest 10Sanja20

Recommended Posts

Guest 10Sanja20

gde su vam žene? nađoh samo jednu kojoj nije verifikovan nick... diskriminacija... :D

nemam BMW, šlepam se uz brata....dođoh samo da vam postavim snimke sa skupa i begam... :D

Link to post
Share on other sites

Dobrodosla ti nama dosla :D !, shlepaj se i dalje, dok ne budes imala svog BMW-a, nemam ga ni ja trenutno, pa sam opet ovde (i to skoro svaki dan). Nikud` nemoj da begas, samo uzivaj! :D

Link to post
Share on other sites

Vidis, ako volis da citas komentare o automobilima (kad kazem automobilima u bilo kom kontextu mislim na BMW-a ;)) i da ih komentarises VICI NA SAV GLAS :) svi smo u toj prici...a fudbal (ja ga ne gledam) mada siguran sam da ima ljudi koji ga vole i prate, opet VICI NA SAV GLAS...i pusti te otrcane sovinisticke parole "dok muskarac ovo zena ono" :D ovde smo svi isti :pilot:

Link to post
Share on other sites

Vidis, ako volis da citas komentare o automobilima (kad kazem automobilima u bilo kom kontextu mislim na BMW-a :D) i da ih komentarises VICI NA SAV GLAS :) svi smo u toj prici...a fudbal (ja ga ne gledam) mada siguran sam da ima ljudi koji ga vole i prate, opet VICI NA SAV GLAS...i pusti te otrcane sovinisticke parole "dok muskarac ovo zena ono" :pilot: :)

Tako je druze! U potpunosti se slazem sa tobom ( cak i za fudbal, ni ja ga ne gledam :) ). Samo neka bar cita, a komentar ce doci sam po sebi! :D

Samo ti Sanja uzivaj i opusti se!

Pozdarv! ;)

Link to post
Share on other sites

ququuuu kako ste vi fini.... pa pošto ne poštujete to šovinističko pravilo, onda verovatno ne poštujete ni ono da se žena i auto nikome ne daju.... ;)

Pa sta ces... tak`i smo...! :pilot:

Zar to nije lepo?

:D

A sad sto se tice davanja zena i auta nikome, ja to postujem! Pogotovo kad je auto u pitanju :)

Link to post
Share on other sites

sve mi diraj, kola NE ... :D :pilot: ;)

Mala sala, naravno!

Sin i supruga su mi na prvom mestu, normalno, pa onda BMW! :)

Videla si slike, jesi mi videla sina? Ma kakav BMW moze da bude ispred njega?!

Jedino sto sam ja na tim slikama imao oko 100kg, sad imam malo manje (78kg), vec me bilo sramota. U ostalom, ja u ovoj prici nisam bitan.

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Gledala sam sve slikice....u pravu si, nema tog BMW-a.... ;)

Što nisi bitan? I što šala...?...ko još voli da daje svoju ženu i svoja kola? :pilot:

Ma sala je bila samo za auto da se na daje, ovo si u pravu za zenu i auto!

Pa mogu ja staviti i neke moje sadasnje slike, pa onda... :D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.