A šta reći...


Guest 10Sanja20

Recommended Posts

ququuuu kako ste vi fini.... pa pošto ne poštujete to šovinističko pravilo, onda verovatno ne poštujete ni ono da se žena i auto nikome ne daju.... ;)

Ja sve delim sa drugarima!!! :preved: jete da mi se to par puta odbilo od glavu ali nema veze. imam tvrdu glavu!!!

Nije mi problem da dam auto nekome u koga imam poverenja. Mislim na njegovu voznju i na njega kao coveka! A sto se zena tice... Ima li ista lepse nego podeliti neku dobru ribicu sa nekim dobrim drugarom???

Link to post
Share on other sites
Guest 10Sanja20

Ribica bi u ovom slučaju bila ženski polni organ? Oprosti, mi u samostanu ne učimo metafore za delove tela... Ima vremena, nauči ćeš da poštuješ ženu.... A ako si ljubitelj sex-a u troje, prosto to reci jasno i glasno!

Link to post
Share on other sites

Ja sve delim sa drugarima!!! :D jete da mi se to par puta odbilo od glavu ali nema veze. imam tvrdu glavu!!!

Nije mi problem da dam auto nekome u koga imam poverenja. Mislim na njegovu voznju i na njega kao coveka! A sto se zena tice... Ima li ista lepse nego podeliti neku dobru ribicu sa nekim dobrim drugarom???

Druze, pazi, Sanjica ima uvek opasne ogovore na sve!

Mene redovno poliva, zato je gotivim skroz, ozbiljno! :)

Ribica bi u ovom slučaju bila ženski polni organ? Oprosti, mi u samostanu ne učimo metafore za delove tela... Ima vremena, nauči ćeš da poštuješ ženu.... A ako si ljubitelj sex-a u troje, prosto to reci jasno i glasno!

Tako je Sanja, vidis kako ja tebe postujem! :D

:D ?

Link to post
Share on other sites

Ja sve delim sa drugarima!!! :D jete da mi se to par puta odbilo od glavu ali nema veze. imam tvrdu glavu!!!

Nije mi problem da dam auto nekome u koga imam poverenja. Mislim na njegovu voznju i na njega kao coveka! A sto se zena tice... Ima li ista lepse nego podeliti neku dobru ribicu sa nekim dobrim drugarom???

Gleda coek americke filmove, nemojte mu zameriti :D ja ga razumem :D Cool boy

Link to post
Share on other sites

super je sve to...ali ako nešto svaka žena treba da zna, to je da kada muškarci pričaju o kolima i fudbalu, ona ćuti...

cicamaca2wl.gif

UDAJ SE ZA MENE! :D

Link to post
Share on other sites
Guest 10Sanja20

Mozda se covek i ponadao!! A ti to nemas nameru ili sta je u pitanju?

Imam nameru naravno...ali najlakše je udati se....

...ahahahahahahahahahaha,..heheheheheheheheh,,,aaaaaaaa, znam kako je shone, imam i ja sestru :D :) :) :D :) ahahahah kako ste me dobro nasmejali, znaci BRUKA :D :D

Jaoooooo a kako je? Sone baš ima super sestru... veruj mi, znam ženu...ali on to još uvek ne zna.... :lol:

Link to post
Share on other sites

Jaoooooo a kako je? Sone baš ima super sestru... veruj mi, znam ženu...ali on to još uvek ne zna.... :D

...ja nisam komentarisao niciji karakter vec samo sonetovu reakciju " :D " pogledaj gore...jaoj jadan tako divno stvorenje pored sebe a raduje se udaji, cudno :D ehhhh sestre, ko je njih poznavao :) ...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.