Beogradski fantom


Recommended Posts

Veceras sam nasao ovaj film na netu. Mozda ga je neko gledao, a neko ne, ali je film do bola. Prica je o mladicu koji je jos u vreme SFRJ ukrao Porsche 911 carerra i desetak dana pravio ludilo po centru BG, od Terazija do Slavije, izludjivao tadasnju policiju koja je pokusavala da ga sustigne sa Fiat 1300 (popularnim tristacem) i Zastavama 101. Prica je zasnovana na istinitom dogadjaju, a tokom filma u vise navrata komentarisu tadasnji akteri ( vlasnik ukradenog Porsche-a, inspektori iz MUP-a, Fantomovi drugari ...)

Evo link

http://www.zbrka.com/besplatni-domaci-film...ski-fantom.html

Link to post
Share on other sites

Također moje mišljenje da je film extra...Skinija sam ga ima po godine i pogleda.Koliko mi se svidio, pogleda sam ga nakon toga još pet puta...

Moja preporuka svakom ko voli ganjanje po gradu u kasne noćne sate, hehehe... ;) :preved: :preved:

:P

Link to post
Share on other sites
begradski kaldrmasi. pozovi lift i bezi. drugacija su to bila vremena, nisi smeo nista pa je od ovoga napravljen mit.

Ne bih ovo poredio sa zvanjem lifta i bezanjem. Retko ko je smeo da prkosi tadasnjem rezimu.

Film je sjajan (oni koji ocekuju da vide akciono-americko-sr*nje, neka ne gledaju, ovo je uglavnom dokumentarac).

Link to post
Share on other sites
pa..na isto se svodi, samo malo uvijenije.....posle zatvora je tip poginuo u "saobracajnoj nesreci" ...

To su u filmu naveli kao neku misteriju,a inace je relativno prosta stvar: opet ukrao kola, neku ladu, cak pokupio i nekog stopera, i na autoputu se zakucao neka kola na zaustavnoj traci.

Da su hteli da ga ubiju, (mada kad ga nisu ubili tad, sto bi posle) to bi zavrsili u zatvoru, elegantnije, lepse, lakse....tu moze lako da se desi ``nesrecan slucaj``

Link to post
Share on other sites