neki znaju neki ne


Recommended Posts

bilo je to ovako...! moj prvi ljubimac

img2145dz21xx4.jpg

img2145dz21xx4.jpg

sta se desilo sa njim svi od prilike znate,pa je ondaK dosao i drugi e36 325(zlo,to je za Dzonija2,7t)! i to znate sta se desilo! sta je bilo posle slike ce reci svoje, za par dana!

img1697pd7vg9.jpg

da...

Link to post
Share on other sites

nije on imao udes.......nego njegov otac......

a sto se tice srbine prozivke

SRBICE SA TOBOM U RIKVERC.......DA MALO GUTAS PRASINU E ALI SNIMACEMO TO OBAVEZNO POSTO TOLIKO NAVALJUJES :preved: :D

Link to post
Share on other sites

U kratkim crtama: klinac 17 god. vozio Lančiju preko 120kmh, izleteo iz krivine(blage+kontra nagib) idirektan udarac! A ćale isao oko 30kmh i umro nakon 4 sata u urgentnom 28.08.2007! Sranja se desavaju!!!!!

A u pi*ku materinu...!

Izvini druze, nisam znao, moje iskreno saucesce. :preved:

Ovom malom pe*eru ima ko ce presuditi, kad se najmanje bude nadao! Neko to odozgo gleda!

Dalje su svake reci suvisne, nama je lako pricati, a tebi zelim svu srecu i DRZI SE!!! :D

Da sad ne skrecem sa teme puno, nekada sam i sam radio kao vozac u hitnoj pomoci, tako da kad sam video slike, nazalost, to sam prvo i pomislio, al` rek`o mozda ipak nije... Sve i svasta vidjao, i znam sta je sranje...

Ziv bio i sve najbolje.

Pozdrav!

Link to post
Share on other sites

Saucesce i od mene, a ja zamalo da zavrsim u gipsanom koritu pre dve nedelje. Vozio sam se sa caletom kao suvozac u njegovom 528i e28, cale je isao 15 na sat i jedan manijak se jugom pri brzini od 60km/h zakucao u moja vrata, lezao sam u krevetu jedno nedelju dana, nisam mogao ni u wc da odem kako treba.

Link to post
Share on other sites

Saucesce i od mene, a ja zamalo da zavrsim u gipsanom koritu pre dve nedelje. Vozio sam se sa caletom kao suvozac u njegovom 528i e28, cale je isao 15 na sat i jedan manijak se jugom pri brzini od 60km/h zakucao u moja vrata, lezao sam u krevetu jedno nedelju dana, nisam mogao ni u wc da odem kako treba.

Znaci i ti si imao ludu srecu...!

Je*o mamu, tolika se sranja izdesavase ove godine, bar sto ja znam, ne ponovilo se...

Evo dok ovo pisem, upravo mi zena javlja da mi se kum slupao u Novom Sadu, jos ne znam sta je, :D znaci ne verujem vise!!!

Samo da prodje ova godina, ne ponovila se!!!

A nesto pre toga sam se i ja prevrnuo na krov sa e36! Na Goču, ali bez ogrebotine sam prosao!

Znaci, bas te htelo... :preved: Ccccc... Ne ponovilo se!

Hvala Bogu da si ti bar tad dobro prosao!

Link to post
Share on other sites

Da je nas zakon i drzava kako treba, bio bi, ali nije! Posto je maloletan, niti je u zatvoru niti je sudjenje pocelo,a proslo 2 meseca! Ali gde god da ode, za maloletnike, bice devojcica za sve! Svuda imam drugare!

Link to post
Share on other sites