Recommended Posts

Bas mislim da trebe. Treba da se spustimo na zemlju i skapiramo da nismo u stanju da pravimo automobile i da se drzimo zemljoradnje. Ima toliko zemalja koje ne prave automobile i nista im ne fali.

kako bre ne znamo da pravimo aute, pa vidis da im ni ulje ne treba, ni lamela, a sto je naj vaznije ne unistive su masine.. hahahaah

Link to post
Share on other sites
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam upoznat da li pratis emisije Top gear, oni nisu pljuvali samo po Yugo-u. Pljuju po svemu sto nije dobro. Verovao ili ne pljuvali su i po Roveru, Aston Martinu, Opelu ( Britanskom), smatram da kroz malo komike, sirim narodnim masama koje nisu u mogucnmosti da sebi najveci deo testiranih automobila priuste, daju realnu sliku o tome kakav je stvarno svaki od tih auta. A i posle svih ovih postova mislim da Zastavini produkti posle raspada SFRJ, tacnije od 1991. godine su gola go*na. Koliko su samo ljudi zaje*ali sa forom staro za novo i one koji su kupovali nove aute bez zamene za stari??? Od tih starih auta, samo su ih kitovali, malo sredili i prodavali kao nova. Ljudima su malte ne sedista propadala, pa bez mali je broj primera da su motori imali problema posle 2000-3000 km. O enterijeru da i ne pricam ( rucice za prozore i vrata, dihtovanje vrata, kederi). Daj bre budimo realni. To sto smo mi nostalgicari i sto je veliki deo nas imao sa produktima Zastave lepe i nezaboravne trenutke je jedno, a sam kvalitet izrade automobila je drugo.

slazem se

Link to post
Share on other sites
Poenta price je da niko ne govori da je Yugo odlican, kao i Zastava u kompletu..., POENTA je da se ne treba posprdno odnositi prema njima!

Ma da....Mi jos i mozemo da pljujemo sami sebe....Al, ne volim kada nas SA STRANE pljuju i ...tacka...!! :)

Link to post
Share on other sites
Tako je!! Ostacemo u nasem autisticnom svetu. U njemu smo najbolji, najlepsi ma sve naj. I svetlosnu godinu iza.

Bas obrnuto!! (samo treba citati prethodno onako kako je napisano) :)

Ako MI u "nasem svetu" znamo kakvi smo (a znamo) onda to nije autizam, to je samokriticnost, a ako smo jos i skloni zezanju na sopstveni racun to je onda najbolja fora....

Treba znati kako DRUGI savrseno dobro stite sebe, brane sebe, precutkuju ili opravdavaju stvari koje im ne idu u prilog...(a ako to znas onda takodje nisi u "autisticnom svetu") :)

Kako sebe cenis i predstavljas pred drugima - tako ce te i drugi ceniti.....Pljuj sebe - drugi ce te ispljuvati jos vise...

Link to post
Share on other sites

Ako osnujem neku stranku u nadolazecem periodu..., prva pozivnica ide na tvoju adresu!!! :)

Ili narodski receno, svidja mi se kako razmisljas! :)

Link to post
Share on other sites
.... Ali nema ovde teorije zavere niti nesto komplikovano.... Auto je krs i drugacije ga nisu mogli prikazati pa sve da su ga sami pravili.

ma da....nisam ni mislila nesto da komplikujem nego pricam ono - nesto malo sire od teme Yugo.....sto bi se reklo - rasplinjavam se tj..talasam :P

Link to post
Share on other sites

@marko13

Ti verovatno nisi gledao RTS juce i prekjuce u vecernjim satima... :P

Link to post
Share on other sites
Ljudi pa vi niste normalni!! Kako neko moze da kaze da zastava dobra?! :P Pa da li znate da je sasija za keca koju smo mi dobili od fiata i proizvodili do skoro jos 1949 pa onim standardima proglasena za nebezbednu i zabranjena u italiji. Pa jeste vi normalni. Ja kapiram da je vreme bilo drugacije ali taj auto kada je izasa vec je bio minimum 10godina u zaostatku.

Ajmo samo malo podsecanja i osvrt na konkurenciju, golf 1 je bio stariji 10god a bolji 100000 puta, pa kadet, pa korsa i tako u nedogled. Nemoj te da lupetate. To razmisljanje u fazonu dobar je jugo nas je i dovelo do toga da sada vozemo krseve stare po 25godina.

I sto se tice engleske auto industije, oni su svoje fabrike uspeli da prodaju i ljudi rade, a danas nije ni bitno ko na papiru drzi fabriku dok ona radi. Dok smo mi pravili neke g16 kombinacije da prodamo ovu nasu i to uvek na nasu stetu.

Krajnje je infantilno i porediti nasu auto industriju sa bilo kojom a kamoli sa engleskom.

Sto se sasije tice -u tragicniju nisam seo. U jugu radi adrenalin kao nigde, dosta mi slabije deluje od ''stojadina''. :)

Link to post
Share on other sites
@marko13

Ti verovatno nisi gledao RTS juce i prekjuce u vecernjim satima... :P

Iskreno nisam, sta je bilo na tv-u? Ajde neka me neko obraduje nadam se da su najavili da ruse celu fabriku i da ce da zasade neki vocnjak ili tako nesto vredno za promenu.

Link to post
Share on other sites

FERRO BATUTO

Link to post
Share on other sites

sad sam se neceg setila:

drugarica odvezla svog Yuga u staro gvozdje i uzela Punta za valjda 7000eur....osnovnu - klot verziju

kazali joj da se poklopac za benzin ne zakljucava...jer - "nije doplatila zakljucavanje"......

uffff....

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...