membrane za isparivac


Recommended Posts

Znaci. Gde kupiti membrane za plinske isparivace u nisu a da su po normalnim cenam i da naravno nisu majstori za plin. Necu da kupujem od njih jer ih preprodaju. Znaci ima li neka peodavnica u nisu gde mogu da se kupe?

Hvala!!!

Link to post
Share on other sites

Imas u Obilicevom vencu blizu Sojke jednu prodavnicu ( na uglu je) koja prodaje svasta za auto gas, mislim da se zove Euroauto, a mozda se i ne zove tako....ali lako je da je nadjes, ima veliku reklamu ispred

Link to post
Share on other sites
od koga god u srbiji da ih kupiš kupićeš ih od preprodavaca jer ih ovde niko ne pravi.

Cuo sam da te je napala neka kapija skoro!!! Ko je izvukao deblji kraj?

:mega_shok: :mega_shok: :mega_shok: :mega_shok:

:focus: :D :lol: :sarcastic_hand:

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :fool: :fool: :fool: :fool:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zamenio sam membrane i sve gumice u isparivacu. Ne mogu da prepoznam auto i sve radi ok. Mogu svima da preporucim ovaj zahvat koji nije uopste tezak!

E sad jedno pitanje, Malo mi varira ler gas na plinu kad se ukljuci visko ovako kad neradi sve je ok. Moguce li je da visko utice na to?

Link to post
Share on other sites
od koga god u srbiji da ih kupiš kupićeš ih od preprodavaca jer ih ovde niko ne pravi.

Da ali nije isto uzeti od uvoznika i od 18-te ruke....

Link to post
Share on other sites
koliko te je kostala ta investicija...

950din. membrane i gumice.

80din. filter u ventilu i to je sve i sat vremena posla. a pojedini majstori traze po 20-30e za taj jedan sat!!!

a sto se viska tice. radi on kao sve vreme ali mislim da kad se ukljuci malo mnogo vise on opterecuje motor nego dok se samo vrti od trenja po lagreu. probaj da ga zaustavis rukom kad se ukljuci.

ne da se tripujem ali mislim da ima nekog uticaja.

Link to post
Share on other sites