Recommended Posts

Kako bre Miki nista strasno ja cuo da se prica da ga je udario voz a zatim je ispao iz aviona ,ali sve se da srediti :) :) :P :P :D :D

Zaboravio sam da kazem da ga je malo cuknula i nabacila na voz koji je prolazio kejom u zemunu koji ga je nabacio na brod

Link to post
Share on other sites
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahhaahhaha :) nije nishta strashno ima naprslinu na braniku ni ne vidi se a ide na sredjivanje za 15ak dana :D da bude kao i pre :) :P :P

moj auto je najbolje proshao a ostali nisu imali srece.tako kao ja.. :D juche sam se jurio sa 3,0 benzincem e46 na autoputu chovek koji je vozio 240km\h nabio sam mu se u branik i posle nekoliko km se sklonio iz brze trake da prodjem :D kad sam prolazio sa 250 pored njega samo sam mu svirnuo i mahnuo :D chovek se smorio ko plovka:P

Link to post
Share on other sites

nema dalje...vrh...napunio si mu haubu nemoze ni macka da se vise zavuce hehehe jedino ko i ostalima malo ti dodatci upadljiva je boja i rucica mjenjaca ostalo je tip top. ja sam na E34 imo nassljonjace za ruke na sjedistima kad binjih uspio negdje naci...lako se postave na sjedista jer sva vec imaju predvidjene rupe za to a i mogu se lako presvuci ak budu druge boje...mad aje to rijetkost da nadjes.

stetnoi pazi se tih vozacica heheheh

Link to post
Share on other sites

neznam sta se pale ovi koji se pale na one koji kazu da im se to dole sivo ne sviđa....cuj tako je original....kao prvo pola auta nije original a kao drugo i zute zmige i mnogo toga je original pa je naprimjer ljepse sa bjelim zmigam i dr....

Ljudi svako ima pravo na svoje misljenje....meni je to sivo za seljo tuning pa makar da je to izmislilo 100 bmw strucnjaka.... auto kao auto je naravno san sviju nas i samo mozemo da drkicu bacimo na njega...nema sta perverzija :) :preved: :preved: :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

E pa ti na koje se palimo u stvari se razumeju u bmw kao marica u kriv k***c i vole bmw kao moja baba rada sto ga voli,tako da o tome da li je nekome lepo i li nije je stvar ukusa ili nekog drugog foruma.Verovatno su ovi u bmw debili sto su to farbali jer nisu pitali neke od vas,a ako je to selo tuning imas brate ove sto se isto na banjici skupljaju ove ruma plast tuning,oni su city tuning jer nemaju ni po 200 kg plastike na sebi

Link to post
Share on other sites

Slazem se da bi ljepse auto izgledao u jednoj boji ali sam i pristalica originalne autenticnosti pa makar i ona bila nekad nakaradna,protiv sam bilo kakve prepravke spoljasnjeg izgleda od onog fabrickog,al dobro kao i za sve stvar ukusa.

Link to post
Share on other sites

de Miki budi realan,branis samo svoje misljenej (protiv kojeg ja nemam nista) i branis se glopscu kako su oni u fabrici nepogrjesivi...jel treba da nabrajam BMW-ove greske.....jel ti nisi nikad nizasta reko da je ruzno a da je to isto rođeno u BMW fabrici.....de razmisli jos jednom....

Link to post
Share on other sites
ja sam na E34 imo nassljonjace za ruke na sjedistima kad binjih uspio negdje naci...lako se postave na sjedista jer sva vec imaju predvidjene rupe za to a i mogu se lako presvuci ak budu druge boje...mad aje to rijetkost da nadjes.

stetnoi pazi se tih vozacica heheheh

pa vidi kolko sam imao prilike da primetim ni na jednoj m5ici nisam video ruchke za ruke ..ali na mojoj bivhosj 540 jesam imao ..zato shto je to kao neka lux verzija...a na M5 sedishtima toga nema :)

Link to post
Share on other sites
de Miki budi realan,branis samo svoje misljenej (protiv kojeg ja nemam nista) i branis se glopscu kako su oni u fabrici nepogrjesivi...jel treba da nabrajam BMW-ove greske.....jel ti nisi nikad nizasta reko da je ruzno a da je to isto rođeno u BMW fabrici.....de razmisli jos jednom....

Razmisljam ja dovoljno,a bmw volim i ne volim kada neko prica nesto protiv,a mnogo puta sam rekao i opet cu,ne znam da li ti,ali mnogi vole bmw da bi bili vidjeni i one modele koji su atraktivni da bi se svideli ribicama i da bi svi pricali o njima,e takvih je mnogo koji mi pricaju i drze predavanja o bmw,a takvi su mi se popeli na jednu stvar.Brate bmw ne pravi samo jedan model auta za samo jedan ukus,vec pravi za svaciji ukus.Znaci ljudi siroko gledaju za siroke ukuse.a to da su pogresili sa tim sivim detaljima na M5 pa vidim svaki koji je kupio M5 E34 je odmah cim ga je isterao iz salona otisao kod farbara i ofarbao ih u boju auta....kao kad je sandokan izjavio za e30 M3 da su kreteni ljudi koji prosiruju krila na takvom autu,i opet ja kazem ako se tebi ne svidja brate nemoj da ga kupis i kraj a ne da seres po necijem dizajnu ili sta vec,odes lepo kupi daciju logan ona je cela u jednoj boji i pustis ovde prave ljubitelje a ima ih dosta ,da uzivaju.

jebo te ko god pokaze auto u sto originalnijem izdanju uvek se nadje neki pametan da sere

daj pretstavi ti svoj pa da vidimo

Link to post
Share on other sites

joj drug pa ti si iz uprave kluba a neshvatas poentu foruma: ja imam pravo reci da mi se ta linija nesviđa i da mi se sere na nju!!!

bez obzira na to koliko se ona tebi sviđala...... :preved:

A u sukobu misljenja zatraziti od sagovornika uvid u njegovo materijalno stanje je krajnje jadno da nekazem zaostalo.

kakve veze imaju moje misljenje i ukus sa mojim materijalnim stanje...i imanjem... :preved:

jel to ona fora ajd da vidim ciji je veci.....nbe kontam....kakve veze ima izgled mog auta sa mojim misljenje...ajd mi objasni.

jel ti oces da kazes da su ljudi sa sređenijim autom superiorniji od onih sa losijim.

btw moj e30 je 100% stock sa sve zelenom bojom i oem zeljeznim felama...i hrđom :) :preved: :preved:

Link to post
Share on other sites

kakve veze ima sto sam iz uprave sa nasom pricom,a drugo kada se upoznamo onda sednemo i pricamo,ne razumemo se ti i ja nista,jer cini mi se da si dosta stvari pogresno skontao,

Lepo sto vozis zeleni e30 i te celicne zardjale felne,ali brate odi u minhen pa ukazi ljudima na greske nemoj preko nas ovde,mi nemamo njihove brojeve telefona da im kazemo da se tebi pojedine stvari ne svidjaju i da im se seres u dizajn i sta vec jos.A mislim da smo coveku usrali temu za medalju

poznat si ti po proseravanju po forumima,ako se ne varam nasrao si se i 206 na temu sa M3 aero,tako da koliko sam skontao samo je tvoje najbolje a ostali nek umru,i sta znaju inzenjeri kada si ti naj naj naj

Link to post
Share on other sites

ja tebe sad ne kontam miroslave...

coveku se ne svidja to i to je njegovo misljenje. dzoniju se svidja i to je njegovo misljenje. meni se ne svidja i to je moje misljenje. nema veze sto je fabricko, al meni izgleda kao da je u spric gitu, i ja bi ofarbo u boju auta da je moje.... al nije tako da je to ne bitno.

Link to post
Share on other sites

Urke druze..imam ja resenje..Jedna strana u originalu a druga u boji auta :) :preved: :preved:

Odmah kod majstora!!!!! :preved: :preved: :)

Link to post
Share on other sites
ja tebe sad ne kontam miroslave...

coveku se ne svidja to i to je njegovo misljenje. dzoniju se svidja i to je njegovo misljenje. meni se ne svidja i to je moje misljenje. nema veze sto je fabricko, al meni izgleda kao da je u spric gitu, i ja bi ofarbo u boju auta da je moje.... al nije tako da je to ne bitno.

Brate lepo rekoste stvar ukusa,ali kada neko kaze serem se na to to je drugo,protiv vaseg ukusa nemam nista stvarno ali kada neko kaze kako je nesto grska bmw onda to ne govori o ukusu,ali ajde nema veze bez veze je vise raspravljati jer cemo opet sve u krug,nema svrhe

Link to post
Share on other sites
kakve veze ima sto sam iz uprave sa nasom pricom,a drugo kada se upoznamo onda sednemo i pricamo,ne razumemo se ti i ja nista,jer cini mi se da si dosta stvari pogresno skontao,

Lepo sto vozis zeleni e30 i te celicne zardjale felne,ali brate odi u minhen pa ukazi ljudima na greske nemoj preko nas ovde,mi nemamo njihove brojeve telefona da im kazemo da se tebi pojedine stvari ne svidjaju i da im se seres u dizajn i sta vec jos.A mislim da smo coveku usrali temu za medalju

poznat si ti po proseravanju po forumima,ako se ne varam nasrao si se i 206 na temu sa M3 aero,tako da koliko sam skontao samo je tvoje najbolje a ostali nek umru,i sta znaju inzenjeri kada si ti naj naj naj

Drug ja nisam dupelizac i jedan sam od rijetkih koji kaze sta misli...u 4 oka,preko tastature i kako god....poznat sam po forumima i po nekim drugim stvarima i mozda bas tim...206...neznam zasto sad njega spominjes ovde...nemoj da nastavljamo,nije mi cilj usrat temu covjeku...pa te molim (ili nekog drugog) da sredi ovu temu uz moje iskreno izvinjenje jer ako nastavimo o 206 (koji se posro bas na tvoje legende iz bmw i rekao da niti jedan motor nije dovoljno dobar kao kao sto je saabov (inace propale firme) koji je stavio unutra) onda stvarno nece imati smisla i nije ljepo prme vlasniku ovog jako dobrog,ocuvanog i pozeljnog primjerka m5-ice (jos samo da se rjesi onih strafti) :)

ja cijenim svacije misljenje dok god me nepocne quotati i tvrditi suprotno....kad dajem misljnje dajem ga kao neovisno a ne kao repliku na necije...tu je bitna razlika

Link to post
Share on other sites
pa vidi kolko sam imao prilike da primetim ni na jednoj m5ici nisam video ruchke za ruke ..ali na mojoj bivhosj 540 jesam imao ..zato shto je to kao neka lux verzija...a na M5 sedishtima toga nema :)

eh to je drugo ako ti je u cilju da se drzis originalne m5 linije ja sam samo onao spomenuojer sam ja imao te naslonajce za ruke i jako su mi se svidili nekako drugaciji feeling kad sjednes. sve stvar ukusa

Link to post
Share on other sites
123ii.th.jpg

:thumbsup:

još da si mu nadodao one usisnike naprijed na braniku,što ima M5 to bi bilo to...i eventualno ovaj donji dio u boju auta ;)

Link to post
Share on other sites