sta mislite o ovoj trojci?


Recommended Posts

Sad sam se cuo sa covekom..

Lanac, lancanici.... bla... motor...Kupio ga u Bg odnosno u zemunu, odvezao se do kuce u Bajinoj Basti, presao jos 100km i od tada ga nevozi.

Link to post
Share on other sites

Pa nije znao, uvalili mu, jbg.. Bar tako kaze.. Bolje je i da ga nepali, da ga nesaspe. E sad.. spolja kaze da je skroz korektan, sto bi se reklo i sa slika. Ubaci se M20B25 i teraj...

Link to post
Share on other sites

Znam da je M3 samo uska (ali ovo za siroku sam bio u zabludi) i da je 320is "mali M" ali kao sto vidis ovde pise da ima 2300ccm, sto znaci da je naknadno ubacen, pa mozda i nije 320is vec neki obican samo je ubacen motor. I da, taj u NS je cini mi se bio crni sa 4 vrata...

Taj je odavno slupan i bio je sivi sa cetvero vrata.

Link to post
Share on other sites

Mislim da nebi bilo dosta. Retko koji s14 je presao mnogo km posle remonta. . . Pricam iz iskustva ljudi koji su ih nekada radili.

Ako posedujes neisparavan s14 motor, vratis ga nazad fabrici sa 10 k eura i oni ti posalju nov.

Jedno od mnogih pravila Motorsport-a gmbh.

A kao sto svi znamo, kad nesto tako dodje u zemlju Srbiju, sva pravila prestaju.

Link to post
Share on other sites

Dugo i najbolje se navozao sa istim. Opet kazem, ko izmisli m20 i posebno M30 zasluzuje najvece postovanje svih nas. To je brate neunistivo.... a opet prihvatljivo za nas smrtnike.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.