sta mislite o ovoj trojci?


Recommended Posts

Te sam i ja video na oglasima.

Ona prva moze da prodje onako ako je stranac, pa da mu je okacio nase table (sto se moze proveriti po broju tabli, naravno), a druga je cista zajebancija, po mom misljenju. Ni slika se ne slaze sa tekstom. Jel crn?

Ili neko zajebava svoje prijatelje...

Link to post
Share on other sites

Prvo lik sta je sastavljao tekst za E46 nema veze o bmw-E46 318is ne postoji jos

je samo trebao da napise da ima 340 konja.A da je stranac opet smrdi jer je prejeftin.

Link to post
Share on other sites

moguce da je onaj prvi bash bash bash leshina , za te pare....

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

prvi mi ne otvara nista, a drugi sam i ja video... i mislim da je neko jednostavno nasao lepu sliku bembare, i dao oglas...

Ovaj drugi je stranac ali za te pare u nemackoj ne moze to godiste ni E36 karavan da uzmes. Neki zajeb.

evo sta sam ja nasao u nemackoj... da li je to realno? :good:

Link to post
Share on other sites

sumnjivo mi je godiste znam da ih ima i 92-go .......

iskreno ni ne vredi vise para , felne mu i nisu neke a ko zna koliko je kriv i motor kakav je

Link to post
Share on other sites

evo sta sam ja nasao u nemackoj... da li je to realno? :good:

Pa za ovaj auto i jeste...mlad je, dobra oprema, servisiran(pod uslovom da je istina to sto pise)...

Realna mu je cena, nije registrovan odmah ode jos 400 evra, i jos ta manja ulaganja ko zna ustvari kolika su... ako realno pogledas mozda ga je i precenio.

Link to post
Share on other sites

Ne, bas obrnuto. M3 samo uska, 320is postoji samo sa sirokom lampom. Pravljen je za trzista Italije i Portugala jer je tada vladao onaj zakon o porezima preko 2.000ccm. Zato nisu dobijali standardan M3 vec 320is koji je bio M u malom pakovanju. Obicno je u full-u, ovaj konkretno je ceo u M Tech 2, samo to kosta 5 glava (ako nadjes). Ima s14 motor sa menjacem... Bolja kocka za 2500 + kaze dogovor neki... neznam. Meni se ucinila strasno jeftino. Znam da je bila jedna u Novom Sadu i isla je za 5, ako se nevaram, siva mettalik.

Znam da je rega skupa i da su sve s14-ke na izdisaju, ali... Po meni vredi pogledati...

Link to post
Share on other sites

Znam da je M3 samo uska (ali ovo za siroku sam bio u zabludi) i da je 320is "mali M" ali kao sto vidis ovde pise da ima 2300ccm, sto znaci da je naknadno ubacen, pa mozda i nije 320is vec neki obican samo je ubacen motor. I da, taj u NS je cini mi se bio crni sa 4 vrata...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.